پروژه DFYN چیست؟

پروژه DFYN چیست؟

پروژه DFYN چیست؟

پروژه DFYN یک صرافی غیر متمرکز که البته بیشتر از این که به DEX بودن برمنایی AMM (معاملات خودکار) بپردازد تمرکز اصلی خود را بر روی دیفای گذاشته است که البته این وعده را هم داده است که یک صرافی کم کارمزد باشد. این پروژه نقدینگی مورد نیاز خود را از اتریوم می‌گیرد و مقیاس پذیر را از لایه دو اتریوم مانند پلیگان (متیک) و غیره.

پروژه فوق قصد دارد تا زیرساخت‌های مورد نیاز برای استفاده از توکن‌های اجتماعی و NFT و غیره را فراهم نماید. همچنین مانند سایرین با استفاده از تامین نقدینگی و یلد فارمینگ و غیره به کاربران پاداش می‌دهد. هدف میان مدت این پروژه استفاده از فناوری‌های بلاکچین پلکادات است برای ساختن پل‌های از شبکه اتریوم به زنجیره های دیگر. این پروژه تمایل دارد با بلاک‌چین‌های مختلف مانند آوالانچ سولانا بایننس اسمارت چین و غیره ارتباط برقرار نماید که منجر می‌شود امکان استفاده از این پروژه و تراکنش بیشتر بگردد.

تیم :
شخص اولین پروژه رامانی راماچاندرا نام دارد که در کارنامه این شخص موارد زیر وجود دارد : تاسیس ROUTER PROTOCOL و ZPX و فعالیت برای شرکت QUME به مدت یک سال، فعالیت برای شرکت AUCTUS ADVISORS که در حوزه مدیریت تولیدات داخلی هند به افراد و شرکت‌های مختلف مشاوره می‌دهد، مدیر GLOBAL ADVISORS و تحلیلگر نرم افزاربرای FATWIRE SOFTWARE بوده.

شخص بعدی جناب چندان چودهوری است که به مدت یکسال سرگروه تیم استراتژیک صرافی BITPOLO بوده است و سرگروه تیم تحقیقی برای TRABELSB TECHNOLOGIES به مدت سه سال بوده و به‌عنوان تحلیلگر برای شرکت FUTURES FIRST فعالیت می‌کرده.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۲۵۰ میلیون عدد است که با نماد DFYN می‌توان از صرافی کوکوین (فعلا بدون نیاز به احراز هویت) خریداری کرد.
نحوه تقسیم‌بندی و آزادسازی آن به شرح زیر است :

۱. پاداش تامین نقدینگی: ۳۰ درصد.

۲. اکوسیستم : ١٧.۴۵ درصد.

۳. شریکان و مشاوران : ۱۵ درصد.

۴. ایردراپ : ۲.۲۵ درصد.

۵. نقدینگی : ۴ درصد.

۶. تیم : ۱۵ درصد.

۷. پیش فروش : ۷.۵ درصد.

۸. فروش خصوصی : ٧.۵ درصد.

۹. فروش عمومی : ۱.۳ درصد.

✅ نام شرکت‌های سرمایه‌گذار در این پروژه در عکس بالا آمده.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.