پروژه Elrond چیست ؟

پروژه Elrond چیست ؟

پروژه Elrond چیست ؟

پروژه Elrond شبکه بلاکچین خاص خودش را دارد و الگوریتم اجماعی که برای تایید تراکنش‌ها استفاده می‌کند pos است و به خاطر این نوع الگوریتم میزان سرعت بیشتری در تأیید تراکنش‌ها دارد و میزان کارمزد کمتری از بابت تراکنش‌ها نسبت به سایر بلاک‌چین‌ها دریافت می‌کنند. این شبکه امکان ایجاد قرارداد هوشمند را دارد و توسعه دهندگان می‌توانند برنامه‌های غیر متمرکز خودشان را روی این شبکه ایجاد نمایند.

شبکه‌ الروند برای افزایش میزان مقیاس پذیری از شاردینگ استفاده می‌کند که به طور اختصاصی توسط این شبکه به وجود آمده است و اسم آن‌را شاردینگ حالت انطباق پذیر نامگذاری کرده‌اند. نکته فوق العاده مهم درباره این شبکه این است که می‌تواند تعداد تراکنشی به تعداد ۲۶۰۰۰۰ در واحد ثانیه انجام بدهد.

توکنومتری
تعداد کل کوین‌های این پروژه ٢٠ میلیون عدد است که تاکنون ۱۷ میلیون آن آزاد شده و می‌توانید آن را بنماد EGLD درصرافی بایننس ملاحضه بفرمایید.
از این کوین برای موارد مختلفی استفاده می‌شود مانند :

۱. استیکینگ.

۲. پرداخت تراکنش‌های شبکه.

۳. انتقال ارزش.

۴. استفاده توسعه‌دهندگان برای ارزش‌گذاری کارهای خود.

۵. پرداخت پاداش اعتبار سنج‌ها.

نحوه توزیع این شبکه به شرح زیر است :

۱. توسعه دهندگان : ۵ درصد.

۲. عرضه اولیه : ۴۰ درصد.

۳. توسعه و تبلیغات : ۲ درصد.

۴. تولید و تنظیم و اکوسیستم : ۵٣ درصد.

تیم :

 

۱. بنیامین میلینکو:
شخص اول این پروژه است که از سال ٢٠١۴ در تیم اصلی NEM فعالیت کرده و از طریق شرکت سرمایه گذاری که با برادرش تاسیس کرد به نام METACHAINCAPITAL بر استارتاپ‌های معروفی به اسم بایننس و تزوس و بَت سرمایه گذاری کرده است.

۲. اوشین تودیا
این شخص ۲۰ سال تجربه فعالیت در اینترنت و مشاغل مرتبط با اینترنت را دارد وی در ۲۱ سالگی وب‌سایت SOFT32 را ایجاد کرد که بعدها بسیار بسیار معروف شد.
میزان فعالیت این شخص در سرمایه گذاری بر استارتاپ‌ها بسیار بسیار بالاست که می‌توانید اطلاعات بیشتری را در لینکدین این شخص ببینید.

در عکس بالا پروژه‌هایی که از این بلاکچین استفاده می‌کنند نشانداده شده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.