پروژه GLIMPSE چیست؟

پروژه GLIMPSE چیست؟

پروژه GLIMPSE چیست؟

پروژه GLIMPSE با هدف فروش NFR به وجود آمده است البته ایده خلاقانه‌ای دارد و از کلیشه‌های بازار داغ NFT فاصله گرفته. این پروژه قصد دارد یک بازار فروش NFT به راه بیاندازد که هرکس قسمت‌های کوتاهی از زندگی شخصی خود یا فیلم‌هایی که می‌سازد را به صورت فیلم در این وب سایت آپلود کند و بعد به صورت NFT بفروشد. همانگونه که می‌دانید شخصیت‌هایی که در دنیای مجازی فعالیت می‌کنند طرفداران بسیار زیادی دارند این افراد با فروش NFT بخش‌ها و قسمت های جذاب پخش شده یا پخش نشده به طرفداران خود این اجازه را می‌دهند تا هم وفاداری خود را ثابت کنند و هم خود صاحب اثر به درآمد مالی برسد. این توزیع کنندگان محتوا می‌توانند مبلغ‌های دریافتی را به‌صورت ارز دیجیتالی که مختص این پروژه است به دست بیاورد.

این پروژه تمامی امکانات ساخت یک ویدیو را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اطلاعات و امکاناتی که هیچگونه دانش فنی برای ساختن محتوا نیاز نیست و تنها به استفاده کردن از آنها اکتفا می‌شود. شخص تولید کننده در مرحله اول باید یک فیلم کمتر از ۶۰ ثانیه را بارگذاری کند در مرحله دوم فایل بارگذاری شده به صورت خودکار به صورت NFT در می‌آیند. کاربر NFT را در بازار لیست می‌کند و در معرض دید برای بفروش رفتن لیست قرار می‌دهد. توکن این پروژه GLMS نام دارد و برای موارد مختلفی مثل استیک کردن, دریافت جوایز, خرید و فروش و غیره استفاده می‌شود.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه در حدود ۳۶۰ میلیون عدد است که با نماد GLMS عرضه اولیه آن انجام شده و کماکان به صرافی‌ها به صورت رسمی اضافه نشده است.
نحوه تقسیم توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. فروش خصوصی : ۶۳ میلیون.

۲. فروش عمومی : ۷.۶ میلیون.

۳. ذخیره : ۹۰ میلیون.

۴. صرافی‌های غیرمتمرکز : ۹ میلیون.

۵. تیم و مشاوران : ۴۶.۳۴ میلیون..

۶. اکوسیستم : ٩ میلیون.

۷. تبلیغات : ۵۴ میلیون.

تیم :

۱. شخص اول این پروژه تئودور کورالوسفکی نام دارد یک سرمایه‌گذار و موفق با بیش از چهار سال تجربه موفقیت در صندوق‌های چند میلیون دلاری که بیش از ۴۰ میلیون دلار ارزش‌گذاری شده است. این شخص مدرک خود را در رشته کامپیوتر از دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرده و پروژه‌‌ی BITTRADE را تاسیس نموده است و به عنوان تحلیل گر در شرکت سرمایه گذاری KAI فعالیت داشته.

۲. شخص بعدی کریستوفر لی نام دارد که یک هکر رشد و علاقه‌مند به رمزنگاری می‌باشد این شخص در جذب مشتری و روانشناسی رفتاری نیز تبحر دارد. پیش از ورود به این پروژه این شخص دو فروشگاه تجارت الکترونیکی را ایجاد کرده بود همچنین چندین تیم را که مجموعه متنوعی از پروژه‌ها را در بر می‌گرفت را مدیریت می‌کرد.

کلی بارنت یک حسابدار توانا است که برای شرکت‌های بزرگی مثل PWC کار کرده و امروزه در بخش‌های مدیریت اجتماعی پروژه‌های مختلف فعالیت دارد.

✅ نام شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.