پروژه GLITCH چیست؟

پروژه GLITCH چیست؟

پروژه GLITCH چیست؟

پروژه GLITCH به منظور تسهیل عملکرد در بازارهای پولی که به صورت باواسطه انجام می‌شود فعالیت می‌کند. این پروژه بلاک‌چین خاص خودش را دارد که مخصوص امور مالی غیر متمرکز یا دیفای است که از مقیاس پذیری خیلی خوبی برخوردار می‌باشد. این پروتکل توان پردازشی و تراکنش بالا با هزینه معاملات نزدیک به صفر را دارد.

مدل تقسیم سودی را اتخاذ کرده است که برای سرمایه‌گذاران و توسعه دهندگان برنامه‌های غیر متمرکز به طور پیش فرض ۲۰ درصد از درآمد شبکه بلاکچینی که ناشی از فعالیت اپلیکیشن‌های غیر متمرکز است در بخشی از شبکه ذخیره می‌شود و از این ۲۰ درصد به دارندگان توکن پروژه و توسعه دهندگان پاداش داده می‌شود که این کار به منظور ایجاد جذابیت هرچه‌بیشتر و ایجاد مشوقی برای فعالیت صورت می‌گیرد. این پروژه صرافی غیرمتمرکز‌ای دارد که به صرافی‌های متمرکز وصل می‌شوند و می‌توان به مبادله توکن‌ها پرداخت همچنین می‌توان در آن سوآپ هم انجام داد.

توکنومتری :
توکن پروژه GLITCH نام دارد که از صرافی‌های HOO و بایننس و کوکوین می‌توان خرید. تعداد کل توکن های پروژه در حدود ۸۹ میلیون واحد است که با مارکت کپی در حدود ۱۷ میلیون دلار در حدود قیمت ۰. ۲دلار در حال خرید و فروش است.
نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. فروش خصوصی ۱ : ٢۵ درصد.

۲. فروش خصوصی ۲ : ۵ درصد.

۳. پیش فروش : ۱۵ درصد.

۴. تیم : ۱۰ درصد.

۵. اکوسیستم : ۵ درصد.

۶. تبلیغات : ۵ درصد.

۷. مشاوران : ۱۰ درصد.

۸. فروش عمومی : ۱۵ درصد.

تیم:

از اعضای اصلی پروژه سیا ریان می‌باشد که موسس پروژه MOVECO بوده و مدیر توسعه بازاریابی DTS و COMPU می‌باشد.
از دیگر اعضا جناب تاوانا موچاتوتا است که مدیر پروژه TOPTAL و مشاور MUNCH بوده این شخص همچنیت به عنوان COO برای شرکت HELLO فعالیت داشته است.

✅ نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.