پروژه HUMAN PROTOCOL چیست ؟

پروژه HUMAN PROTOCOL  چیست ؟

پروژه HUMAN PROTOCOL چیست ؟

Human protocols  یک پروژه است که با هدف ایجاد نحوه جدید همکاری بین انسان و ماشین به وجود آمده است. در واقع روشهایی را مشخص می‌کند که ماشین‌ها بدون کمک انسان نمی‌توانند به آنها پاسخ بدهند. از دیگر کارهایی که این پروژه برای هدف گذاری انتخاب کرده است این است که امکان داد و ستد نیروی کار در بازارهای مختلف را فراهم کرده. متقاضی افراد با توانایی‌های مشخص و یا هر مهارتی را که نیاز دارد را به قرارداد هوشمند ارسال می‌کند و مبلغی که شخص درخواست دهنده به عنوان پاداش در نظر گرفته است را در این پروتکل قفل می‌کند تا زمانی که شخصی درخواست را قبول کند. آن کارگر الزاما انسان نیست و می‌تواند یک وبسایت یا یک درگاه اینترنتی یا یک هوش مصنوعی باشد.

این پروژه منجر می‌شود که افراد در سرتاسر دنیا بتوانند کارهای فریلنسری را قبول کنند و نیازی به شخص ثالث یا حسابدار برای پرداخت حق الزحمه نداشته باشند. همچنین اثر تحریم‌ها بر کشورهای تحریم شده برطرف می‌شود. افراد جویای کار با استفاده از این پروتکل می‌توانند از بین سیل کثیری از انواع کارهای موجود یکی را برگزیند اگر یک کاری نیازمند به چندین نفر باشد هم با استفاده از این پروتکل می‌توان میزان دستمزد هر شخص را مشخص کرد، با توجه به وظیفه‌ای که بر عهده می‌گیرند. برای آن که پروتکل مطمئن بشود کار انجام شده است با اوراکل‌های مختلف در ارتباط است. همچنین این پروژه به صورت کراسچین عمل می‌کند و تاکنون به سه بلاکچین سولانا و اتریوم و پلکادات دسترسی دارد.

توکنومتری :

تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۲۰ میلیون عدد است که با نماد HMT در تاریخ ۱۷ جون به بازار عرضه می‌شود.
نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. اعتماد سازی : ٢٣ درصد.

۲. فاندیشن : ۱ درصد.

۳. اکوسیستم :۸.٢ درصد.

۴. کوین‌لیست : ۱۲ درصد.

۵. تیم : ۷ درصد.

۶. مشاوران : ۱.۳ درصد.

۷. پیش فروش : ۲۳.۴ درصد.

۸. شریکان استراتژیک : ٢٠.۵ درصد.

۹. فروش عمومی : ٣.٧ درصد.

تیم :

۱. شخصیت اول این پروژه جیم پولتر نام دارد که در زمینه حسابداری و مالیات و قانون تخصص دارد و سابقه فعالیت در PLAYFAIR CAPITAL و ON DECK و PROTO LIMITED در کارنامه این شخص به چشم می‌خورد.

۲. شخص دوم لانیه رآیی نام دارد که موسس شرکت هوش مصنوعی با فعالیت در زمینه بهداشت با نام MEDAL است.
این شخص فعالیت‌هایی در BOSTON UNIVERSITY داشته و از دیگر شرکت‌هایی که تاسیس کرده PARZIVAL می‌باشد.

۳. شخص سوم الکس نیومن نام دارد که چندین شرکت را ایجاد و راه‌اندازی کرده که مهمترین آنها OHMDATAاست نام شرکت های دیگر WORLD HOSPITAL و INYUITION MACHINES می‌باشد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.