پروژه INFINITY Pad چیست؟

پروژه INFINITY Pad چیست؟

پروژه INFINITY Pad چیست؟

پروژه INFINITY PAD یک لانچ پد است که در زنجیره بلاکچین بایننس اسمارت چین توسعه و رشد یافته است.
هدف این پروژه هم همانند سایر لانچرها ایجاد بستر و کمکی به پروژه‌هایی است که می خواهند فعالیت خودشان را در بلاکچین بایننس ادامه دهند.
نزدیک به ۱۵ پروژه لانچ پد در شبکه بایننس اسمارت وجود دارد که با هم رقابت می‌کنند و آنهایی که به صورت کراس‌چین هستند از سایر رقیبان در بلندمدت بهتر هستند این پروژه به منظور رقابت با سایرین ۵% از توکن‌های خودش را به عنوان مشوق به مشتری‌های خودش پرداخت می‌کند.

آنچه که وجود دارد آن است که این پروژه با بلاکچین‌های دیگر در ارتباط نیست و منجر می‌شود تمایل به پروژه‌هایی که با چندین بلاکچین در ارتباط هستند بیشتر باشد و در نتیجه کاربرد توکن INFINITY PAD کم باشد.
آنچه که اهمیت دارد این است که این پروژه برتری خاص و برگ برنده مهمی ندارد و تنها از یک سری افراد مشهور یوتیوب و توییتر وتیک تاک حمایت دریافت می‌کند تا فالوور‌های آنها از این پروژه استفاده کنند.

توکنومتری:

تعداد کل توکن‌های این پروژه یک میلیارد عدد است که عرضه اولیه آن انجام شده اما کماکان فروش رسمی آن از صرافی‌ها آغاز نشده نکته خوب درباره توکن‌ها آن است که در ابتدای کار ۷۰۰ میلیون واحد آن آزاد می‌شود و حجم کمی برای آزادسازی باقی می‌ماند. شیب آزادسازی آن در عکس بالا آمده است.


نحوه تقسیم و توکن‌ها به شرح زیر است :
۱. تیم : ۱۰ درصد.

۲. نقدینگی : ۳۰ درصد.

۳. فروش خصوصی : ۳۰ درصد.

۴. فروش عمومی : ۵ درصد.

۵. ایردراپ : ۲۰ درصد.

تیم:
اعضای تیم این پروژه افرادی هستند که یا در تیک تاک دنبالکننده‌های بالایی دارند یا یوتیوب. مثلاً یکی از اعضای تیم با نام پابلو همین بیش از ۴۰۰ هزار دنبال کننده دارد و ویدیوهایش بیش از ۲۰ میلیون بار بازدید داشته است.
این شخص همچنین جزئی از پروژه سرمایه گذاری CRYPTO. COM و موسس TILDFINANCE می‌باشد.
سایر اعضای تیم غیر از فعالیت در شبکه های اجتماعی فعالیت چشمگیر و محسوسی نداشتند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.