پروژه ispolink چیست ؟

پروژه ispolink چیست ؟

پروژه ispolink چیست ؟

پلتفرم ispolink یک پلتفرم جدید چند زنجیره‌ای برای توسعه دهندگان است که از بلاکچین بایننس‌ اسمارت‌چین و پول یگان (polygon’s layer2) استفاده می‌کند. این پروژه شرکت‌های مختلف را قادر می‌سازد تا استعداد‌های برجسته که می‌خواهند در شرکت‌ها مشغول به کار شوند را با الگوریتم‌های داخلی مجهز به هوش مصنوعی تایید صلاحیت کند.

به منظور رفع یکی از چالشهای اساسی که این روزها کارآفرینان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند یعنی پیدا کردن کارکنان واجد شرایط، این پروژه به وجود آمده است. یک پلتفرم کامل است که فرآیندهای استخدام را ساده می‌کند و بهبود می‌بخشد و از فناوری‌های پیشرفته استفاده می‌کنند. به منظور ایجاد صرفه جویی در هزینه و زمان استخدام من جمله کارهایی که می‌توان انجام دهد : غربالگری و مقایسه افراد با یکدیگر، انتخاب آنها، انجام مراحل مختلف مصاحبه، ارزیابی و سایر موارد که کارآفرینان برای انتخاب بهترین کارمند در نظر قرار می‌دهند.

به این ترتیب سازمان‌ها می‌توانند کنترل کامل فرآیندهای استخدام خود را به پلتفرمی بسپارند که هیچگونه جانبداری ندارد و احتمال پارتی‌بازی در آن وجودندارد و تایید صلاحیت توسط افرادی که ممکن است در صحت سنجی مدارک کوتاهی کنند شکل نمی‌گیرد.از مزایای این پروژه آن است که اولین پلتفرم شغلی در جهان است که بر بستر بلاکچین به وجود آمده و با هوش مصنوعی ترکیب شده که با استفاده از هوش مصنوعی مدارک جعلی را سریع و راحت تشخیص می‌دهد و هدفی که دارد این است که با موسسات مختلف همکاری کند و تمامی استاندارد‌های بلاکچین به منظور جلوگیری از جعل شدن مدارک را در خود قرار دهند.

توکنومتری :
توکن این پروژه IPS نام دارد که تعداد کل آن ۱۰ میلیارد عدد است و تاکنون در هیچ صرافی لیست نشده.
نحوه توزیع توکن ها به شرح زیر می‌باشد :

۱. تیم : ۱۵ درصد.

۲. مشاوران : ۵ درصد.

۳. نقدینگی : ۵.۵ درصد .

۴. اکوسیستم : ۴۰ درصد.

۵. تبلیغات : ۱۹ درصد.

۶. فروش خصوصی ۱: ۹ درصد.

۷. فروش استراتژیک : ۲ درصد.

۸. فروش خصوصی ۳ : ٣ درصد.

۹. فروش عمومی : ١.۵ درصد.

تیم :

۱. شخص اول این پروژه امانوئل پائولو نام دارد که از سال ۲۰۱۷ در زمینه بلاکچین فعالیت می‌کند و در شرکت‌های مختلف به‌عنوان تحلیلگر بلاکچین و موارد مختلف فعالیت کرده است.

۲. نیکولای پاولو : مهندس ارشد نرم افزار که ۵ سال سابقه تجربه در کد نویسی را دارد و به زبان های مختلف برنامه نویسی مسلط می‌باشد.

بطور کلی تیم این پروژه از سابقه کاری متوسطی برخوردار است اما شرکت‌های سرمایه‌گذاری خوبی بر این پروژه سرمایه گذاری کرده‌اند که در بالا عکس آنها قابل مشاهده می‌باشد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.