پروژه KALMAR چیست؟

پروژه KALMAR چیست؟

پروژه KALMAR چیست؟

پروژه KALMAR. یک پلتفرم غیرمتمرکز یک مرحله‌ای است که در بلاکچین بایننس اسمارت چین قرار دارد و به منظور استفاده از کارمزد‌های پایین و سرعت تراکنش بالا و رابط کاربری ساده انتخاب شده است. خدماتی که این پلتفرم به کاربران می‌دهد شامل اعطای وام، قرض دادن، معاملات مشته و غیر می‌شود. در برنامه این پروژه آماده است که تمام تلاششان را برای ایجاد توانایی کراسچین و مولتی چین بودن به منظور ایجاد ارتباط با سایر بلاکچین‌ها به کارت می‌گیرند.

همانند دیگر پروژه‌های حوزه دیفای یک AMM دارد یا بازارساز خودکار که برای DEX به کار می‌رود و افراد با این DEX می‌توانند به ترید هم بپردازند.
همچنین بخش فارم دارد که به موجب آن افراد می‌توانند به عملیات فارمینگ بپردازند و سود سالیانه دریافت نمایند. نکته خوبی که این پروژه دارد این است که می‌خواهد یک بخش گیمینگ به خودش اضافه کند که به موجب آن افراد بتوانند با فعالیت در آن هم درآمد داشته باشند و هم سرگرم بشوند.

این بخش شامل بازی‌های متنوعی خواهد بود که به ESport بپردازند. همچنین در آینده قرار است بازار یا مارکت پلیس NFT این پروژه راه اندازی بشود تا هم بازی‌کنندگان NFT بازی را خرید و فروش کنند و هم هنرمندان بتوانند کارهای NFT خود را در آنجا قرار بدهند.

توکنومتری :
توکن پروژه KALM نام دارد و تعداد کل آن ۱۰ میلیون واحد است و با مارکت کپی در حدود ۶ میلیون دلار، ۲.۸۵ میلیون واحد توکن آن آزاد شده است و از صرافی پنکیک سواپ قابل خرید می‌باشد.
نحوه توزیع توکن آن به شرح زیر است :

۱. نقدینگی ماینینگ : ۵۹ درصد.

۲. فروش خصوصی : ۹ درصد.

 ۳. شریکان : ۹ درصد.

۴. تیم : ۵.۵ درصد.

۵. تولید کنندگان ان اف تی : ۱۴.۵ درصد.

✅ تیم :
تا اکنون هیچ گونه توضیح و معرفی برای اعضای تیم این پروژه چه در وایت پیپر و چه در وبسایت اصلی نیامده است و قرار است در روزهای اینده یک پرسش و پاسخ با جامعه کاربران این پروژه داشته باشد. با توجه به شرکت‌هایی که برای این پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌اند می‌توان از اسکن یا کلاهبرداری بودن این پروژه تا حدودی زیاد، چشم‌پوشی کرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.