پروژه KSMSTARTER چیست؟

پروژه KSMSTARTER چیست؟

پروژه KSMSTARTER چیست؟

پروژه KSMSTARTER همانگونه که از نامش مشخص است یک شروع کننده و جمع کننده سرمایه برای پروژه‌هاست. این سرمایه برای پشتیبانی اولیه و تامین مالی و عمومی ایجاد شده برای پروژه‌های فعال در بخش SUBSTRATE.

۱. ارز اولیه غیر متمرکز:
پلتفرم KSMSTARTER معتقد به انتخاب عادلانه شفاف و مبتنی بر جامعه است. از طریق KST DAO همه دارندگان رمز ارز می‌توانند در IDO شرکت کنند و هم مشوق‌هایی را دریافت نمایند و از حامیان اولیه پروژه باشند و با حمایت مالی از آنها توکن‌های پروژه را بصورت تخفیف دار بدست بیاورند.

۲. پرورش و گسترش:
افرادی که با نگهداشتن KST در IDOها شرکت می‌کنند در صورتی که توکن IDO های گذشته را نگه داشته باشند، در دفعات بعدی که IDO برگزار می‌شود تعداد توکن های بیشتری را دریافت می‌نمایند.
در واقع با این کار هم توکن‌های IDO به راحتی به فروش نمی رود و هم مشارکت کنندگان به سرمایه‌گذاری بیشتر ترغیب می‌شوند.

۳. اتصال پروژه‌ها: پلتفرم KSMSTARTER یک شورا به وجود آورده از پروژه‌های استفاده کننده از این پلتفرم به نام شورای اکوسیستم که هر پروژه‌ای که IDO آن انجام می‌شود عضو این شورا می‌گردد.
کاربرانی که توکن این پروژه را به منظور شرکت در IDO ذخیره می‌کنند به دسته‌های متفاوتی تقسیم می‌شوند که مبنای دسته‌بندی تعداد KST های ذخیره شده است.
در این دسته‌ها هر چقدر تعداد بیشتری ذخیره شده باشد شخص دسترسی‌های بیشتر و امکانات بیشتری دارد.

توکنومتری:
عرضه اولیه توکن در ۷ اکتبر ۲۰۲۱ انجام خواهد شد و به تعداد کلاً ۶۰ میلیون واحد می‌باشد در عکس بالا شما نحوه آزادسازی و تورم توکن را ملاحظه می‌کنید و نحوه درصد بندی آن به شرح زیر است :

🔰 ۱. فروش خصوصی : ۳۳.۵ درصد.

🔰 ۲. فروش عمومی : ۳ درصد.

🔰 ۳. نقدینگی : ۲ درصد.

🔰 ۴. جامعه : ١٨.۵ درصد.

🔰 ۵. تیم : ۵ درصد.

🔰 ۶. تبلیغات : ۱۵ درصد.

🔰 ۷. ذخیره : ۱۰ درصد.

🔰 ۸. مشاوران : ۴.۵ درصد.

🔰 ۹. پیش فروش : ۸.۵ درصد.

تیم:

موسس پروژه سیوون کیم می‌باشد.
این شخص مدیر توسعه بازاریابی برای MXC بوده و برای شرکت FLUKE به مدت ۱۰ ماه کار آنالیز تبلیغات را انجام داده و در تمامی دوران کاری این شخص سابقه تاسیس استارتاپ وجود ندارد و در تمامی شرکت‌هایی که فعالیت داشته با وجود بزرگ بودن آن شرکت‌ها اکثراً زیر یک سال برای آنها کار کرده.


🔘 نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.