پروژه Lunchpool چیست؟

پروژه Lunchpool چیست؟

پروژه Lunchpool چیست؟

بنا به عقیده launchpool افرادی که بر یک پروژه سرمایه‌گذاری می‌کنند به یک اندازه سود نمی‌برند و عقیده و پیگیری هدف پروژه بر این است که سرمایه گذاران در رمزنگاری باید از قدرت برابری بهره‌مند باشند و همه گروه‌های ذینفع پروژه به یک اندازه اهمیت دارند این پلتفرم به پروژه‌های جدید این امکان را می‌دهد تا بهترین شروع ممکن را داشته باشند و شانس آنها را برای موفقیت به حداکثر مقدار ممکن برساند این پروژه گروه‌های مختلفی را به هم وصل می‌کند گروه‌هایی مثل جامعه و بازاریابان و کارشناسان و هکرها و غیره همچنین گروهی به نام صندوق‌ها که بخشی از جریان معاملات خود را به پلتفرم با قیمت‌های مناسبی ارائه می‌دهد.

توکن این پروژه که با نام lpool می‌باشد و باید در اختیار افراد مختلف قرار بگیرد تا بتوانند علاوه بر برخورداری از تخفیف‌های خرید توکن ِ پروژه‌های استفاده کننده از این پروژه از ویژگی‌های دیگر این پلتفرم بهره‌مند بشوند. همچنین اگر نخواهند از این تخفیف استفاده کنند می‌توانند از پیشنهادهای دیگری که به آنها می‌شود استفاده کنند که درواقع حکم مشوق‌هایی است بر پروژه‌ها سرمایه گذاری کنند. استفاده از توکن به این شیوه منجرب به افزایش شفافیت عملکرد و تامین نقدینگی این پلتفرم می‌شود.

مدیرعامل پروژه آلفابت در ارتباط با این پروژه بسیار اظهار خوشنودی کرده و آن را یک فرصت برای سرمایه گذاری عادلانه دانسته که به صورت برابر برای همه ایجاد می‌شود و باعث نتیجه مثبت برای همه افراد می‌گردد.از نقاط ضعف این پروژه آن است که فاقد توانایی کراس چین و مولتی چین است و پروژه‌هایی که می‌خواهند بر بستر سولانا یا پولکادات یا اوالانچ فعالیت کنند نمی‌توانند از این پلتفرم استفاده نمایند.

توکنومتری:

تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۰ میلیون واحد است که حدود ۹.٣۶ میلیون واحد آن آزاد شده و با مارکت کپ ۱۹.۸ میلیون دلار در قیمت ۲.۱۲ دلار از صرافی‌های پنکیک سوآپ و کوکوین و هات بیت قابل خرید است.
نحوه عرضه پروژه به شرح زیر می‌باشد :

۱. پاداش استیکینگ : ۲۵ درصد.

۲. جامعه : ۲۵ درصد.

۳. پیش فروش : ۲۰ درصد.

۴. تیم : ۱۵ درصد.

۵. ذخیره : ۱۵ درصد.

 

موسس پروژه ریچارد سیمپسون نام دارد که بخش اعظم سابقه فعالیتی خودش را در دو شرکت گذرانده یکی شرکت smoothwall است که به مدت ۶ سال در آن فعالیت داشته و دیگری هم شرکت various companies می‌باشد که حدوداً ۸ سال برایشان کار کرده. همچنین حدود سه سال برای عنوان مدیر پروژه alphabit Digital کار می‌کرده.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.