پروژه Mask Network چیست ؟

پروژه Mask Network چیست ؟

پروژه Mask Network چیست ؟

پروژه Mask network در نظر دارد که با WEB2 (وب فعلی) و WEB3 پلی برقرار کند تا امکانات بهتر و راحت‌تر در اختیار افراد قرار بگیرد. از دیگر اهداف این پروژه به حداکثر رساندن آزادی بیان در شبکه‌های اجتماعی است که برای رسیدن به این منظور نیاز است تا لایه‌ای از شبکه خصوصی کاربر پسند و مقاوم در برابر سانسور را در بالای شبکه‌های اجتماعی و بدون اتکا به API ایجاد کند.

این پروژه به کاربران اجازه می‌دهد تا پیام‌های خود را به صورت کامل رمزنگاری شده ارسال نماید که خود توسعه دهندگان هم توانایی خوانش و دیدن این پیام‌ها را نخواهند داشت. این پروژه اکوسیستمی به نام APPLET ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می‌دهند کارهایی مثل امور مالی غیر متمرکز (دیفای) ذخیره‌سازی پیام متمرکز معامله و خرید و فروش‌ها پرداخت به صورت رمزنگاری را انجام بدهند.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد است که تا الان در حدود ۱۵ میلیون آن آزاد شده و اکنون این پروژه جزو دسته پرایوسی (خصوصی) دسته بندی می‌شود که از صرافی HOUBI ( نیازی به احراز هویت ندارد) با نماد MASK قابل خرید می‌باشد.
نحوه تقسیم توکن‌ها به شرح زیر می‌باشد :
۱. ایردراپ : ۱ درصد.

۲. نقدینگی : ١ درصد.

۳. فروش عمومی : ٧ درصد.

 ۴. تیم : ۲۳ درصد.

۵. ذخیره : ۳۹.۵۵ درصد.

۶. سرمایه گذاران : ۱۴.۲۵ درصد.

۷. توکن راند : ۱۴.۲ درصد.
نحوه آزاد سازی توکن‌ها در عکس بالا آمده است.

تیم :

شخص اول این پروژه سوچی یان نام دارد که موسس این پروژه می‌باشد.
پیش از این پروژه DIMENSION. IM را تأسیس کرده که محصولاتی جهت حمایت از سایفرپانک‌ها ارائه می‌کند.

از جمله پروژه‌هایی که با پروژه MASK هم کار شده‌اند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :POLYGON(MATIC) /MIRROR PROTOCOL / LOOPRING/DEGO/ NEAR PROTOCOL /CONVERGENCE.

✅ نام و لگو شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است. لازم به ذکر می‌باشد که صرافی بایننس هم براین پروژه سرمایه گذاری‌کرده است که اسم آن در بالا نیامده.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.