پروژه Media Industry Licensing Content چیست؟

پروژه Media Industry Licensing Content چیست؟

پروژه Media Industry Licensing Content چیست؟

پروژه Media Industry Licensing Content تحت توسعه و نظارت تلویزیون Welt der Wunder TV (دنیای شگفت انگیز) است که یک شبکه تلویزیونی سرگرمی می‌باشد که به صورت رایگان به آلمانی‌ها و سوئیسی‌ها سرویس می‌دهد. به عقیده این پروژه اطلاعات و سرگرمی هستند که جهان را متحول می‌کنند.
این پروژه دو هدف را دنبال می‌نماید:

۱. دسترسی جهانی به تمام محتوای ویدیویی.

۲. پلی بین مخاطبان و سازندگان محتوا و خریداران و توزیع کنندگان آنها.

این اتصال ها به مخاطبان این امکان را می‌دهد تا مستقیماً بر ایجاد و و توزیع محتوای جدید و با کیفیت تاثیر بگذارند و از آنها بهرهمند بشوند. این تلویزیون برای دهه‌ها در رده دومین شبکه پرطرفدار آلمان قرار دارد و محتوایی با کیفیت بالا را تولید و پخش کرده. تعداد کاربران ماهانه این تلویزیون ۱۵ میلیون نفر می‌باشد و ۵ الی ۱۰ میلیون نفر بیننده به صورت آنلاین دارد. در آینده قرار است در این پلتفرم برای کارکردهای بهتر از هوش مصنوعی بهره بگیرند. در آینده که توکن آن توزیع بشود از آن به عنوان توکن حکومتی استفاده می‌شود و مخاطب و علاوه بر خرید و محتوا می‌توانند در ساخت برنامه‌ها و روند آنها تأثیرگذار باشد.

توکنومتری :
توکن این پروژه MLT نام دارد و هنوز فروش عمومی و عرضه اولیه آن انجام نشده تعداد کل توکن‌های این پروژه ۲۰۰ میلیون عدد است و به عنوان توکن پرداختی برای خرید و فروش یا دریافت مجوز ساخت محتوا و همچنین به عنوان توکن حاکمیتی و استیکینگ استفاده می‌شود.
نحوه تقسیم تو‌کن‌ها به شرح زیر است :

۱. تبلیغات : ۲۸ درصد.

۲. فاندیشن : ۱۷.۵ درصد.

۳. سوآپ : ۹.۵ درصد.

۴. تیم : ۱۰ درصد.

۵. مشاوران : ۵ درصد.

۶. فروش خصوصی : ۲۸.۵ درصد.

۷. فروش عمومی : ۱.۵ درصد.

تیم :

موسس این ماه این پروژه هندریک هی نام دارد که هیچ گونه سابقه کارآفرینی یا فعالیت‌ها برای شرکت های بزرگ را در کارنامه‌اش ندارد و از ابتدای فعالیت برای شبکه تلویزیونی Welt der Wunder TV فعالیت کرده.

شخص بعدی اوژن نوسبام نام دارد که همانند شخص قبلی برای شبکه تلویزیونی فعالیت داشته و در کارنامه این شخص فعالیت برای LEITENDER REDAKTEUR و WISSENCHAFTLICHE دیده می‌شود.

مشاور پروژه دنیل بنینگر نام دارد و کارنامه این شخص انقدر پر و پیمانه است که از حوصله این مقاله خارج می‌باشد و تنها به ۲ مورد از آن اکتفا می‌کنیم که شش سال فعالیت برای SWISSCOM بوده که به عنوان مدیر ICT و سرگروه IT فعالیت داشته. همچنین بنیانگذار شرکتی به نام خودش را ایجاد نموده است.

✅نام شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.