پروژه Mochi.Market چیست؟

پروژه Mochi.Market چیست؟

پروژه Mochi.Market چیست؟

پروژه Mochi.Market اولین محصول تیم MOCHI_LAB است. این تیم به طور تخصصی برای توسعه راه حل‌های فناوری عملی و نوآورانه NFT فعالیت می‌کند تا از NFT در وب۳ استفاده نماید. تمرکز آنها بر این است که اقتصاد حوزه NFT را قوی‌تر کنند. این پروژه موفق شده جوایز بسیاری را در رویدادهای پلاکچینی به دست بیاورد از جمله : Chainlink Hackathon, Defi & Cross-Border Finance, OP Game Hackathon, Blockstack — Clarity Hackathon, etc, and most recently Binance Hackathon

این پروژه که به صورت کراس چین عمل می‌کند می‌تواند به بلاکچین‌های مختلف متصل بشود بلاکچین‌هایی نظیر : سوالانا/بایننس‌اسمارت‌چین/هارمونی/پولکادات/کازماس/ و غیره. این پروژه به افراد این امکان را می‌دهد تا بدون هیچ دانش فنی درآمد کسب کنند. آنچه که تیم سازنده این پروژه عنوان کرده این است که این بازار NFT حکم یونی‌سواپ را برای NFT خواهد داشت. لازم به ذکر است که این پروژه به صورت خودکار و کاملا اتوماتیک عمل می‌کند.

توکنومتری :

تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد است و از طریق صرافی Gate.io (نیاز به احراز هویت دارد) و یونی‌سواپ با نام moma قابل خرید می‌باشد.
نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. فروش عمومی : ١.۵ درصد.

۲. فارمینگ : ۳۵ درصد.

۳. نقدینگی : ١.۵ درصد.

۴. اکوسیستم : ۲۳ درصد.

۵. توسعه دهندگان : ۱۶ درصد.

۶. فروش عمومی : ۵ درصد.

۷. تیم و مشاوران : ۱۸ درصد.

تیم :

۱. سونیا هو:
بنیانگذار این پروژه است که قبلاً بنیانگذار پلتفرم block99 بوده و در ویتنام چندین فصل به عنوان شخص محاسبه‌گر مدیریت ریسک فعالیت می‌کرده و کارهای مختلف دیگری که در لینکدین این شخص می‌توانید ببینید را در کارنامه کاری خود دارد.

۲. شخص دو این پروژه دو دوک هوانگ نام دارد که سابقه چندین سال فعالیت در شبکه‌های بلاکچینی را داراست و همچنین با مبانی اقتصاد برای ترید هم آگاهی دارد.

پروژه هایی که با این پروژه وارد همکاری شده‌اند :POLYGON/DAOMAKER/SEEDIFY.FUND.

همچنین در بالا میتوانید شرکت‌هایی که بر این پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌اند را ملاحظه بفرمایید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.