پروژه MOONFARM.FINANCE چیست ؟

پروژه MOONFARM.FINANCE چیست ؟

پروژه MOONFARM.FINANCE چیست ؟

هر دو حوزه DEFI و CEFI یک هدف نهایی دارند آن هم اجازه دادن به کاربران برای خرید و فروش و معامله و ترید ارزهای دیجیتال است. در CEFI کاربران برای مدیریت دارایی خود به صرافی‌ها یا بانک‌هایی که به صورت متمرکز هستند اعتماد می‌کنند. در CEFI این اعتماد به قراردادهای هوشمند و فناوری می‌شود. هدفی که این پروژه دارد این است که به موجب آن بهترین ویژگی‌های CEFI و DEGI کنار هم جمع آورده می‌شوند.

پروژه Moonfarm از دو بخش تشکیل شده است :

۱. بخش MOON FARM VAULTS که ابزارهای سرمایه‌گذاری هستند و مجموعه خاصی از استراتژی‌ها برای عملیات یلد فارمینگ فراهم شده که به صورت خودکار انجام می‌شوند تا بهترین حالت را انتخاب کنند و هم به صورت مجدد سرمایه‌گذاری را ادامه بدهند تا سودهای زیادی برای کاربران به دست بیاید.

۲. بخش MOON FARM YOS که مجموعه‌ای از استراتژی‌های مختلف فارمینگ است که با استفاده از وجوه سپرده شده در بخش ۱ برای استفاده از بخش دیفای در اپلیکیشن‌های غیر متمرکز حوزه دیفای استفاده می‌شود. با استفاده از این بخش افراد دیگر نیازی نیست مراحل مختلف یلد فارمینگ را فرا بگیرند بلکه توسط خود پروژه و هوش مصنوعی که برای آن تعبیه شده است کارهای لازم انجام می‌شود. بخش دوم به طور خودکار بهترین روش سودهی را برای دارایی انتخاب می‌کند و منجر می‌شود افراد سود بیشتری را به دست بیاورند.

تیم :

۱. شخص اول این پروژه شن وین نام دارد که ۱۵ سال تجربه ساخت فناوری نرم افزار را در ویتنام و آسیای جنوب شرقی دارد همچنین بنیان‌گذار سابق صرافی FINANCE X بوده است.

۲. شخص دوم یک تاجر ترک و اقتصاددان است که بیش از ۱۰ سال در صنعت های مختلف مثل رمزنگاری امور مالی و گیم فعالیت داشته و همچنین شرکت سرمایه گذاری BFL متعلق به این شخص می‌باشد که از مهمترین شرکت‌های سرمایه گذاری در اروپا و منطقه است. در کارنامه این شخص سمت CMO شرکتJUSTPLAY به چشم می‌خورد.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد است که با نماد MFO در آینده به فروش عمومی می‌رسد. توکن این پروژه به عنوان توکن کاربردی بوده و برای موارد مختلفی استفاده می‌شود :
۱. کارمزد.
۲. استیکینگ.
۳. توکن حاکمیتی.
۴. پرداختی : در بازارهای NFT که با آنها شریک است.
نحوه تقسیم و توزیع توکن‌ها به شرح زیر می‌باشد :
۱. پیش فروش : ۴ درصد : ۵ درصد آن در همان ابتدا آزاد می‌شود بعد از یک ماه قفل بودن در مدت ۷ ماه باقی آن آزاد می‌گردد.

۲. فروش استراتژیک : ۴ درصد. ۶درصد آن در ابتدا آزاد می‌شود بعد از گذشت یک ماه هر ماه ۷درصدآزاد می‌گردد.

۳. فروش خصوصی : ۴.۵ درصد : ۱۰ درصد آن در ابتدا آزاد می‌گردد باقی آن بعد از یک ماه هر ماه ۷ درصد آزاد می‌شود.

۴. فروش عمومی: ۰.۳۵ درصد.

۵. نقدینگی ٠.٢ درصد.

۶. جامعه : ۵ درصد : به مدت ۲ سال قفل.

۷. جوایز : ۵۰ درصد : بر اساس میزان فارمینگ به افراد تعلق می‌گیرد.

۸. تبلیغات : ۶.۹۵ درصد : ۳۰ درصد آن در سال اول آزاد می‌شود باقی آن در طی چهار سال.

۹. شریکان و صرافی‌ها : ۱۵ درصد : ۱۰ درصد آن در طی یک سال آزاد می‌شود باقی آن در مدت ۴ سال.

۱۰. تیم : ۱۰ درصد : به مدت ٢.۵ سال قفل خواهند بود و بعد از آن در طی یک سال آزاد می‌شوند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.