پروژه NETVRK چیست؟

پروژه NETVRK چیست؟

پروژه NETVRK چیست؟

معرفی پروژه NETVRK یک بازی بلاک‌چین واقعیت مجازی است جایی که همه صرف نظر از دانش فناوری می‌توانند با استفاده از ویرایشگر پیشرفته جعبه ایمنی که در این پروژه هست دنیاها و تجربیات کاملاً همه جانبه خود را ایجاد نمایند. این پروژه همه را قادر میسازد تا دنیای مجازی خودش را بسازند که با استفاده از عینک‌های ۳ بعدی وارد آن می‌شوند و هرگاه کسی یا چیزی را لمس کنند با استفاده از لباس‌های مخصوصی که وجود دارد آن شخص هم لمس شدن را احساس می‌کند و این راهی است برای تکامل زندگی در دنیای مجازی.

هدف نهایی این پروژه ایجاد دنیای منحصر به فرد و جذاب از نظر بصری است که آماده کاوش و حتی تغییر وضعیت و شکل آن مطابق با نیاز کاربران می‌باشد در این پروژه افراد می‌توانند زمین مجازی وسایل مجازی انسان‌های مجازی را بخرند و به کارهای مختلف مشغول باشند. با استفاده از توکن این پروژه می‌توان املاک و مستغلات و غیره را خرید و یا کرایه کرد. در این دنیای مجازی امکان و ساخت هر چیزی وجود دارد و افراد می‌توانند از موسیقی تا نقاشی خانه و وسایل مختلفی مانند ماشین را بسازند و با فروش آنها کسب درامد کنند یا حتی می‌توانند فیلم آهنگ عکس و مواردی که هم دو بعدی و هم سه بعدی هستند را به پلتفرم اضافه نمایند.

تیم:
شخصیت اول این پروژه مایکل کات سلی نام دارد این فرد استارتاپ‌های زیادی در حوزه نرم افزار را ایجاد کرده که بیشتر در زمینه‌های شبیه سازی‌های سه بعدی، مهندسی واقعیت افزوده و غیر فعالیت کرده و همچنین موسس پروژه XMOD بوده و به مدت ۷ سال رهبری این پروژه را برعهده داشته و به مدت پنج سال هم رهبر پروژه HUMAN GANDA بوده که خودش ان را تاسیس کرده. این شخص به مدت ۹ سال مدیریت تیم مهندسان برای پروژه DACKLINE را برعهده داشته است.

هم بنیانگذار این پروژه لیموس چی نام دارد به مدت ۹ سال برای خودش فعالیت می‌کرده و استارتاپ‌های زیادی را ایجاد کرده این شخص در ابتدا تاجر بوده و سپس به سمت تکنولوژی و هنر گرایش یافته همچنین به عنوان طراح برای DREAM LAB به مدت دو سال فعالیت داشته.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۰۰ میلیون واحد است که از صرافی یونی سواپ در قیمت ۲.۲۷ دلار قابل خرید و فروش است.
نحوه تقسیم بندی آن به شرح زیر می‌باشد :

۱. تیم : ۱۲ درصد.

۲. تبلیغات : ۶ درصد.

۳. مشاوران : ۴ درصد.

۵. پیش فروش ۱ : ۶ درصد.

۶. پیش فروش ۲ : ۷ درصد.

۷. فروش خصوصی : ۶.۵ درصد.

۸. فروش خصوصی : ٧ درصد.

۹. عمومی : ۴ درصد.

۱۰. پاداش استکینگ : ۲۰ درصد.

۱۱. جامعه : ۲۰ درصد.

۱۲. نقدینگی در صرافی‌های غیرمتمرکز : ۳ درصد.

۱۳. ذخیره : ۵ درصد.

✅ در تصاویر بالا نام سرمایه گذاران بر این پروژه آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

۲ نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.