پروژه NFRACTION چیست؟

پروژه NFRACTION چیست؟

پروژه NFRACTION چیست؟

پروژه NFRACTION بر بلاکچین‌های بایننس و سولانا و کاردانو و پولیگان فعالیت دارد و در واقع به صورت چند زنجیره ای می‌باشد یک بازار یا مارکت پلیس است که تمامی NFT آن به صورت دسته بندی شده می‌باشد و توجه ویژه‌ای به بخش ورزش دارد که شامل حوزه‌های مختلف مانند فوتبال بسکتبال و MMA و غیره است. خلاقیتی که این بازار داشته آن است که اثر NFT هنرمندان را به صورت پازل‌های ایجاد می‌کند و آنها را جداگانه به فروش می‌رساند مثلا می‌توان پازل‌های را به راحتی برای اهداف خیریه‌ای فروخت و از سود آن تنها درصد مشخص و اندکی برای سازمان باقی بماند.

در بخش‌های دیگر این پروژه ایجاد NFT های متحرک و منحصر به فرد وجود دارد مثلاً در یک بخش افراد می‌توانند پیراهن ورزشی را به نام خودشان و برای خودشان را با هر شماره‌ای که دلشان می‌خواهد به وجود بیاورند و تنها نیاز است که نام و شماره را تایپ نمایند البته این موضوع تنها به پیراهن محدود نمی‌شود و دستکش کلاه شلوار و پوشیدنی‌های دیگر را نیز شامل می‌شود. این پلتفرم وعده داده که به زودی همکاری خود را با بزرگترین شرکت‌های ورزشی اعلام می‌کند و برنامه مبتنی بر اندروید و IOS خودش را هم منتشر خواهد کرد. کاربران استفاده کننده از مارک پلیس می‌توانند NFTهایشان را در چندین بلاک چین قرار بدهند.

توکنومتری:

توکن پروژه با نماد NFTA عرضه اولیه آن آغاز شده و ۱۰۰ میلیون واحد از آن وجود خواهد داشت از این توکن به عنوان ابزار خرید و فروش و دادن کارمزد و مینت کردن NFT استفاده می‌شود. نکته منفی که وجود دارد آن است که این توکن‌ها به صورت حکومتی نمی‌باشند و کاربران دارای این توکن هیچ حقی برای تصمیم گیری در مورد آینده پروژه ندارند.
نحوه درصد بندی توکن به شرح زیر است :

۱. پیش فروش : ۱۲ درصد.

۲. فروش استراتژیک : ١٧ درصد.

۳. فروش خصوصی : ۱۰ درصد.

۴. فروش عمومی : ۵ درصد.

۵. تیم : ۱۲ درصد.

۶. تبلیغات : ۱۵ درصدذخیره.

۷. ذخیره : ۱۰ درصد.

۸. جامعه : ۱۲ درصد.

۹. مشاوران : ۵ درصد.

۱۰ نقدینگی : ٢ درصد.

تیم:
موسس پروژه الو اِرتیک نام دارد این شخص هیچ گونه سابقه فعالیتی در حوزه فناوری و تکنولوژی را ندارد و حتی برای شرکت‌های مرتبط با این حوزه هم کار نکرده اما سال‌های بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف ورزشی مخصوصاً بوکس و MMA فعالیت داشته.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.