پروژه Polkalokr چیست ؟

پروژه Polkalokr چیست ؟

پروژه Polkalokr چیست ؟

 این پروژه Polkalokr اولین پلتفرم است که به صورت مولتی چین ( MULTI-CHAIN ) برای قفل و نگهداری داراییهای دیجیتال عمل می‌کند آن هم با رعایت کامل حریم خصوصی ( برای افراد شخصی ) که در هر زمینه‌ای از دنیای بلاکچین قابل استفاده است، مانند دیفای و بیمه و غیره. نکته مهمی که منجر به جذب مخاطبان و کاربران می‌شود سادگی استفاده از این پلتفرم است، این پلتفرم امکان برنامه‌ریزی زمان و مقدار قفل شدن ارزها را فراهم می‌کند.

اگر اوراکل از افراد به عنوان اعتبار سنج استفاده کند، هنگام اعتبارسنجی برای سیستم تعدادی از توکن‌های آنها را قفل می‌کند که با استفاده از این پلتفرم آن‌ها علاوه بر قفل کردن دارایی‌ها می‌توانند زمان پرداخت پاداش یا نحوه اعمال جریمه‌های افراد را زمان بندی کنند. گزینه های این پروژه برای کاربران آن قدر زیاد است که به ادعای خودشان اگر رقیبی هم وجود داشته باشد به راحتی کنار می‌رود.

به علت پیچیدگی کاربران نمی‌توانند قراردادهای هوشمند را بخوانند و در نتیجه نمی‌توانند بفهمند توکن‌ها به صورت عادلانه و همانطور که تیم گفته است آزاد می‌شود یا نه. پروژه‌های مختلف می‌توانند برای جلب اعتماد بیشتر آزادسازی توکن‌های خودشان را به این پروژه بسپارند تا اگر اعضای تیم خواستند دستی بر آزاد سازی و درصد آن‌ها ببرند به دور از چشم کاربران نتوانند این کار را انجام بدهند.

توکنومتری :

توکن این پروژه LKR نام دارد که از صرافی HOO قابل خرید می‌باشد. تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد است که تا به این لحظه کل توکن‌های آزاد شده ١١.۵ میلیون عدد می‌باشد. نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :

 ۱. فروش خصوصی : ۲۰ درصد.
 ۲. فروش عمومی : ۳ درصد.
 ۳. نقدینگی : ۲ درصد.
 ۴. تیم : ۶ درصد.
 ۵. تبلیغات : ۱۳ درصد.
 ۶. پاداش استیک‌کنندگان : ۲۵ درصد.
 ۷. توسعه‌دهندگان : ۷ درصد.
 ۸. ذخیره : ۸ درصد.
 ۹. شرکای استراتژیک : ۹ درصد.
 ۱۰. مشاوران : ۷ درصد.
نحوه آزاد سازی توکن‌ها در بالا آمده نکته مهم در عکس آزادسازی این است که بعد از ماه ششم حجم آزادسازی به شدت زیاد می‌شود و موجب کاهش قیمت می‌گردد مدیریت سرمایه کنید.

 تیم : نام و عکس و سِمَت ِ اعضای تیم این پروژه در وب سایت نوشته شده است اما هیچ سابقه کاری از آنها وجود ندارد که این نقطه ضعف بزرگی محسوب می‌شود اما با توجه به مشاورانی که برای پیشبرد پروژه حضور دارند و شرکت‌های سرمایه گذاری معتبر می‌توان از کلاهبرداری بودن این پروژه صرف نظر کرد. نام سرمایه گذاران این پروژه در عکس بالا آمده است.

✅ از جمله شریکان این پروژه می‌توان به این موارد اشاره کرد.

API3_TIDAL_TERRAVITURA

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.