پروژه Polkamon چیست ؟

پروژه Polkamon چیست ؟

پروژه Polkamon چیست ؟

این پروژه همانند پروژه Alice , NFT هایی را به وجود می‌آورد که مجموعه‌هایی دیجیتالی از انواع و اقسام اژدهاها هستند و کاملا متحرک که با فناوری بلاکچین ایجاد شده‌اند.هرکدام از این NFT ها کاملا منحصربه فردبوده و تنها بخاطر ظاهر زیبایشان فروخته می‌شوند و هیچ ارزش دیگری ندارند.انچه که ارزش دارد توکن این پروژه است که PMON نام دارد و به مرور زمان هرچقدر NFT های بیشتری خرید و فروش بشود ارزش آن بیشتر می‌شود. هر کدام از این که شخصیت‌های مجازی و خیالی را می‌توان با توکن‌های این پروژه خریداری کرد.توکن POMN را می‌توان از صرافی MXC خریداری کرد که این صرافی نیازی به احراز هویت ندارد.

این پروژه به علت کراسچین بودن و دارا بودن این تکنولوژی می‌تواند NFTها را بین بلاکچین‌های مختلف رد و بدل کند. توکن این پروژه را توکن بومی می‌گویند یعنی فقط و فقط در آن پروژه قابل استفاده می‌باشد.

معرفی دو نفر از اعضای تیم :

مدیر عامل این شرکت و پروژه لیف اریک نام دارد که یک توسعه دهنده و کارآفرین با تجربه می‌باشد. شخص دوم این پروژه یعنی CEO این پروژه برنامه‌های موبایل بسیاری را به وجود آورده است و بیش از پنج سال در زمینه رمزنگاری سابقه فعالیت دارد.

از توکن این پروژه برای موارد مختلفی استفاده می‌شود از جمله :

۱. خرید و NFTها : با خرید و فروش MFT توکن این پروژه یعنی PMON سوخته می‌شود و از تعداد کل آن کم می‌گردد و همین اتفاق موجب ارزشمند شدن آن در طولانی مدت می‌شود (بشرطی که این پروژه طرفدار زیادی پیدا کند و مردم پول خود را برای NFT خرج کنند)

۲. ایجاد نقدینگی

۳. استیکینگ.

توکنومتری :
تعداد کل توکن های این پروژه ۱۰ میلیون عدد است که تا الان حدود ۲ میلیون عدد آن آزاد شده و باقی آن به صورت زیر است :

۱. ۲۰ درصد فروش استراتژیک که به صورت دوره های ۹۰ روز آزاد می‌شود.

۲. ۱۰ درصد آن به مدت یکسال قفل شده است و بعد از یک سال برای موارد اختصاصی مصرف می‌شود.

۳. ۲۰ درصد آن برای مارکتینگ تبلیغات که از بخش کمی از آن آزاد شده و باقی آن در طی یک سال آزاد می‌شود.

۴. ۲۰ درصد برای تامین نقدینگی که از آن ۲۰ درصد آزاد شده و تا یک سال دیگر باقی آن آزاد می‌شود.

۵. ١٠ درصد برای تیم که به مدت یکسال قفل شده است و بعد از یک سال آزاد می‌شود.

سرمایه گذاران این پروژه را می‌توانید در عکس بالا مشاهده بفرمایید.

📌 در انتها ذکر یک نکته را برخود لازم می‌دانیم و آنهم اینکه در چنین پروژه‌هایی سود واقعی را تولیدکنندگان خواهند برد و چیزهای زیبا لزوما برای همه سودآور نخواهند بود…

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.