پروژه POOLZ چیست؟

پروژه POOLZ چیست؟

پروژه POOLZ چیست؟

پروژه poolz پروتکل مبادله کاملاً غیر متمرکز است که استارت آپ‌ها و صاحبان پروژه‌های جدید را قادر می‌سازد تا توکن‌های خود را برای افزایش نقدینگی و تامین سرمایه به حراج بگذارند، در واقع هدف این پروژه قدرتمند کردن پروژه‌های نوین و سوخت رسانی به آنها و نزدیک کردن سرمایه گذاران با پروژه با استفاده از این پلتفرم معاملاتی و تامین سرمایه هر کس می‌تواند بر پروژه سرمایه‌گذاری کند آن هم با تخفیف ویژه و البته برای شرکت باید عملیات KYC یا تایید هویت را انجام بدهند.

این پلتفرم به صورت کراس چین می‌باشد و با اکثر بلاکچین‌های مختلف و متنوعی مانند بایننس اسمارت چین، آوالانچ، پلیگان، تومو و اتریوم ارتباط دارد همچنین این پروژه به عنوان یک پروتکلDAO عمل می‌کنند و جامعه کاربران بر اساس رای گیری می‌توانند تصمیم بگیرند که آینده پروژه به چه سمتی و هدفی برود. اسم توکن این پروژه POOLZ است و از آن برای تشویق و پاداش هزینه‌های توسعه و کارمزد و حکمرانی استفاده می‌شود.

برای تامین نقدینگی پروژه‌های جدید دو نوع استخر در اختیار استارتاپ‌ها قرار می‌گیرد : یکی استخر فروش مستقیم یا DSP است جایی که توکن‌ها بلافاصله پس از مبادله توسط سرمایه‌گذار، دریافت می‌شود و استخرهای TLP یا قفل زمانی جایی که توکن‌ها تا مدت زمان خاصی قفل هستند.
هر پروژه جدید که بخواد از استخر‌ها استفاده کند می‌تواند استخر خودش را داشته باشد و هر نوع قوانینی را که خواست بر آنها اعمال کند.

توکنومتری:

نماد توکن پروژه POOLZ می‌باشد،
تعداد تنها ۵ میلیون واحد از آنها وجود دارد و تاکنون ۲.۶ میلیون واحد آن آزاد شده همچنین مارکت کپ این پروژه ۱۶.۶ میلیون دلار است که از صرافی‌های MXC و HOO بدون نیاز به راز و هویت (فعلاً) و با قیمت ۶.۳ دلار در حال معامله است.
نحوه عرضه آنها به شرح زیر می‌باشد :

۱. پاداش ‌: ۱۶درصد.

۲. ذخیره ۱۲ درصد.

۳. نقدینگی : ۲ درصد.

۴. اسیکینگ : ۱۶ درصد.

۵. فروش خصوصی و عمومی : ۴۴ درصد.

۶. تیم : ۷.۵ درصد.

۷. مشاوران : ۱۲.۵ درصد.

نحوه آزاد سازی توکن‌های پروژه در عکس بالا آمده است.

متاسفانه هیچ گونه اطلاعاتی پیرامون موسس و سازنده این پروژه به دست نیامد و با توجه به پروژه‌های زیادی که از این پلتفرم استفاده کرده‌اند و سرمایه‌گذارانی که بر روی خود این پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌اند می‌توان تا حدود زیادی از عدم کلاهبرداری بودن پروژه مطمئن بود.

نام و نماد شرکت‌های سرمایه گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.