پروژه Project X چیست؟

پروژه Project X چیست؟

پروژه Project X چیست؟

هر روز به پروژه‌های مرتبط با دیفای و NFT اضافه می‌شود و به شدت برای جذب مخاطبان با هم رقابت می‌کنند.
پروژه PROJECT X هم دقیقاً همین راه را در دنبال کرده است و امکانات خوبی چه برای تولیدکنندگان NFT چه برای وام دهندگان / گیرندگان فراهم کرده.
به طور کلی این پروژه تفاوت چشمگیری با دیگر رقبا ندارد و برای جذب مخاطبان به افرادی که NFT خود را به استخرهای نقدینگی متصل کنند از توکن خودش پاداش می‌دهد یا حتی اگر کسی دوستش را دعوت کند و NFT خود را به استخر بدهد و همچنین شخص هر نوعی از توکن‌های ERC_20 به این پروژه متصل نماید و نقدینگی را تامین کند مشمول دریافت پاداش می‌شود.

لازم به ذکر است هر نوع NFT قابلیت اضافه شدن به استخرها را ندارد و فقط آنهایی که توسط متخصصان و بر اساس معیار آنها تایید بشوند. اضافه شدن NFTها به استخرهای نقدینگی مانع به فروش رفتن نخواهد شد و کماکان می‌توان آن را برای فروش در معرض دید قرار داد. همانند دیگر پروژه‌ها افراد کاربران می‌توانند از این پروژه وام دریافت کنند که در ازای آن NFT خود را گرو می‌گذارند. توکن این پروژه که نماد XIL را دارد برای موارد مختلفی استفاده می‌شود : جوایز، حاکمیت، رای دادن و غیره.

 تیم :

۱. موسس این پروژه جان اسلیوساروف است که با پروژه ICORATING و SMC همکاری و فعالیت داشته و به عنوان سرمایه گذار با دیگر پروژه‌ها همکاری داشته است.

۲. جاشوا مورچی از دیگر اعضای این تیم که موسس پروژه LITTILE PHIL است و سرمایه‌گذاری بر پروژه LEGEND OF CRYPTO و STUDY GOLD را در کارنامه‌اش دارد.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۲۵۰ میلیون عدد است که با نماد XIL به صرافی‌ها اضافه خواهد شد.
نحوه تقسیم تو کن‌ها به شرح زیر می‌باشد :

۱. جامعه و تبلیغات: ۱۴.۹ درصد.

۲. اکوسیستم: ۱۹.۵ درصد.

۳. تیم و مشاوران: ۱۵درصد.

۴. صرافی غیرمتمرکز: ۱۲درصد.

۵. فروش عمومی: ۲.۷ درصد.

۶. ذخیره: ۷ درصد.

۷. فروش خصوصی : ٢٨.٩ درصد.

نام شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.