پروژه PROSTARTER چیست؟

پروژه PROSTARTER چیست؟

پروژه PROSTARTER چیست؟

پروژه PROSTARTER پلتفرم دیفای است که به صورت کراس چین عمل می‌کند و به صورت جامعه محور می‌باشد یعنی کنترل اهداف و تصمیمات و اتفاقات آتی بر این پروژه در اختیار کاربران است. اهداف متفاوتی این پروژه دارد و یکی از آنها جابه‌جایی و خرید دارایی‌هایی که بر بلاکچین‌های مختلف هستند می‌باشد آن هم به صورت خیلی راحت و آسان. به پروژه‌هایی که مطابق با معیارها مشخص شده در وب سایت بوده‌اند امکان می‌دهد تا از طریق این سیستم به جذب سرمایه بپردازند درواقع IDO داشته باشند. یکی دیگر از ویژگی‌هایشان است که امکان می‌دهد تا به صورت زنده همه افراد شاهد IDO WHITLIST باشند و همین اتفاق مانع از ایجاد شک و شبهه در نحوه انجام آن می‌شود.

از دیگر امکانات این پروژه وجود بازار NFT و لانچ پد است. این پروژه بخشی دارد به اسم KING PRO که افراد با ذخیره مقدار مشخصی از توکن‌های این پروژه امکاناتی نصیبشان می‌شود مثل :

۱. به صورت پیش‌فرض هر پروژه‌ای که توسط PROSTARTER عرضه اولیه به شود بخشی از توکن‌هایش به طور رایگان به PROKING تعلق می‌گیرد.

۲. این دست افراد می‌توانند جزئی از روند تصمیم‌گیری برای قبول یک پروژه برای لانچ باشند.

تیم :
۱. موسس این پروژه امیر احمد نام دارد که به عنوان توسعه دهنده بک‌اند در ACXEK کار کرده است.

۲. شخص بعدی محمد اَحسان نام دارد که همراه با شخص قبلی در پروژه نام برده شده فعالیت کرده و به عنوان توسعه دهنده بلاک‌چین برای و توسعه دهنده نرم افزار برای AERAMINERS کار کرده است.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۷۵ میلیون عدد است که با نماد PROT به صرافی یونی‌سواپ لیست شده است و نحوه توزیع و تقسیم توکن‌هایش به شرح زیر است :

۱. فروش: ۳۳.۳٣ درصد.

۲. تیم: ۱۳.۳٣ درصد.

۳. مشاوران: ۸ درصد.

۴. شریکان: ۱۳.٣٣ درصد.

۵. جامعه: ۸ درصد.

۶. سازندگان: ۱۲ درصد.

۷. نقدینگی: ۵.٣٣ درصد.

۸. ایردراپ : ۶.۶٨ درصد.

نام شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.