پروژه RAGE.FAN چیست ؟

پروژه RAGE.FAN چیست ؟

پروژه RAGE.FAN چیست ؟

پروژه RAGE.FAN بستری برای گیمر‌ها فراهم آورده که با دانش و مهارت خود می‌توانند درآمد کسب کنند و با افراد دیگر به رقابت بپردازند. هدف این پروژه این است که ضمن از بین بردن ناکارآمدی‌های ذاتی برنامه‌های متمرکز سنتی یک تجربه بازی غیرمتمرکز و شفاف و بدون نیاز به مجوز‌های گوناگون را برای همه طرفداران ورزش ایجاد کند. این پروژه به گونه ای طراحی شده است که هزینه تراکنش ها تقریباً صفر می‌باشد و از مقیاس پذیری خیلی خوبی برخوردار است.

مشکلی که در دنیای امروزی وجود دارد این است که در اپلیکیشن‌های بازی امروزی هیچگونه شفافیتی برای عملکرد بازیکنان وجود ندارد که آیا درست رفتار کرده‌اند یا حتی جوایز به طور منصفانه بین افراد تقسیم شده است یا نه. با توجه به اینکه زندگی در دنیای مجازی قسمت غیرقابل انکار آینده است و ورزش‌های مجازی قسمت هیجان انگیز ماجراست، ساختار و بستری نیاز است تا تمامی رفتارها و عملکردها کاملاً شفاف و مشخص باشد : چه برای بازیکن چه برای افراد مشاهده کننده.

با استفاده از این پلتفرم می‌توان بازی‌های همچون کبدی فوتبال و بسکتبال وغیره برای افراد فراهم بشود. به افراد مختلف در ازای پول یا برنده شدن کارت‌هایی به صورت NFT اختصاص داده می‌شود که به کاراکتر بازی قدرت برتری نسبت به سایر افراد را می‌دهد که البته این کارت‌ها قابل خرید و فروش نیز هستند.

توکن این پروژه RAGE نام دارد و برای کاربردهای مختلفی مثل موارد زیر استفاده می‌شود : شرکت در بازی‌ها و ورود به آنها-استیک کردن-حاکمیت و مشارکت در روند پروژه-پاداش برندگان و پاداش به افراد معرفی کننده برای ورود دیگران به بازی.

عداد کل توکن های این پروژه ۴۰۰ میلیون عدد است که نحوه توزیع به شرح زیر می‌باشد :
🔰 ۱. تیم : ۱۵ درصد.
🔰 ۲. مشاوران : ۵ درصد.
🔰 ۳. ذخیره : ۱۰ درصد.
🔰 ۴. تبلیغات : ۶ درصد.
🔰 ۵. تامین نقدینگی : ۱۰ درصد.
🔰 ۶. اکوسیستم : ۲۲ درصد.
🔰 ۷. فروش عمومی : ۱ درصد.
🔰 ۸. خصوصی ۱ : ١۴ درصد.
🔰 ۹. فروش خصوصی ۲ : ۴ درصد.
🔰 ۱۰. توسعه دهندگان : ۱۳ درصد.

 تیم :
۱. شخص اول این پروژه متخصص فناوری اطلاعات و مشاوره دهنده پیرامون تحولات فناوری است. همچنین مدیریت ارائه خدمات و تجربه بالا در حوزه مدیریت و رهبری و توسعه و تجارت و بازاریابی از جمله مواردی است که در در کارنامه این شخص وجود دارد.

۲. شخص دوم این پروژه بنیانگذار SMARTCHAINERS می‌باشد. که شرکتی است که در زمینه فناوری‌های بلاکچین راه حل ارائه می‌دهد همچنین بیش از ۲۵ سال تجربه فعالیت در آی تی و در زمینه طراحی و توسعه نرم افزار برای سازمانها و غیره را دارد.این شخص چندین پروژه میلیون دلاری برای FIRTUNE 500 در حوزه‌های اتومبیل مخابرات ورزش و امور مالی ارائه داده است.

از شریکان این پروژه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :-KYLIN-POLYIGAN-POOLZ-ZEROSWAP_BONDLY_PLAYCENT.

همچنین عکس شرکت‌های سرمایه گذاریی که براین پروژه سرمایه‌گذاری کرده‌اند را در زیر میتوانید ببینید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.