پروژه REDFOX LABS چیست؟

پروژه REDFOX LABS  چیست؟

پروژه REDFOX LABS چیست؟

آزمایشگاه روباه قرمز یا REDFOX LABS خود را از اولین سازنده بلاکچین در جنوب شرقی آسیا می‌داند. این پروژه با رویا و به هدف ایجاد راه حل‌های نوآورانه و مقیاس پذیر در بلاکچین و همچنین ایجاد و راه اندازی شرکت‌های فناوری با رشد و بالا در بازارهای آسیای جنوب شرقی ایجاد شده است. این پروژه که با آزمایشگاه پدیداورنده‌اش اسم یکسانی دارد از ۴ بخش تشکیل می‌شود :

۱. فضای مجازی :
افراد می‌توانند در این بخش هر چیزی را به صورت مجازی بخرند و بفروشند با این نکته که تمامی مغازه‌ها و مراکز خرید و فروش در این پلتفرم به صورت سه بعدی بوده و با استفاده از عینک VR می‌توان در آن قدم گذاشت.
در آینده فناوری AR و همچنین AI به پروژه اضافه خواهد شد.

۲. امور مالی در این بخش افراد می‌توانند به کسب درامد از استیکینگ و تامین نقدینگی بپردازند یا حتی با صرافی (اکسچنج) که در این پلتفرم وجود دارد به واسطه ترید و معامله سود کسب نمایند.
از این بخش می‌توان برای گرفتن وام و قرض استفاده کرد.

۳. گیم ‌: همانطور که از نامش مشخص است این بخش به بازی در دنیای مجازی می‌پردازد و یک اکوسیستم از بازی‌ها را به وجود آورده است که به صورت VR قابل استفاده هستند.

۴. بخش KOGS :
در واقع ارز دیجیتالی است که مختص این پروژه می‌باشد و در طول بازی‌های مختلف از آن استفاده می‌شود همچنین می‌توان برای جایزه و خرید و فروش و غیره استفاده کرد.
از دیگر مزایای این پلتفرم بلاکچینی آن است که دارای یک بازار خرید و فروش NFT است که با آن میتوان NFT های مختلف را خرید و در بازی‌های مختلف ایجاد استفاده کرد.

تیم :

۱. موسس پروژه ین فارینبک نام دارد که برای برنده‌های جهانی مثل GRAB و VIRGIN و Ooredoo کار کرده است.

۲. گلن پیرسی از دیگر موسسان این پروژه است و با نفر قبلی شریک می‌باشد. که بیش از ده سال تجربه بازاریابی و فروش محصولات به صورت بین‌المللی را دارد و چهار سال برای شرکت MITRE 10 کار مدیریت را انجام داده.
تعداد اعضای تیم این پروژه بسیار بالا است که می‌توانید در صورت تمایل به وب سایت اصلی مراجعه نمایید.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۲ میلیارد عدد است که در حدود یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون عدد از آنها آزاد شده و با نماد RFOX از صرافی KUCOIN ( نیازی به احراز هویت ندارد) قابل خرید می‌باشد.
نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. توسعه دهندگان: ۳۰ درصد.

۲. تبلیغات: ۲۵ درصد.

۳. ذخیره: ۱۵ درصد.

۴. تحقیقات: ۳ درصد.

۵. لگال: ۷ درصد.

۶. اپریشن: ۲٠ درصد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.