پروژه SELFKEY چیست ؟

پروژه SELFKEY چیست ؟

پروژه SELFKEY چیست ؟

پروژه SELFKEY به روی بلاکچین اتریوم ایجاد شده و هدف آن ایجاد بستری برای به وجود آوردن هویت دیجیتال قابل کنترل است. این پروژه اجازه می‌دهد که افراد بر هویت دیجیتال خود بیفزایند و کم کنند و هرگونه سند و مدرکی که جاهای مختلف می‌خواهند را درخواست کنند. فرد بعد از تایید شدن می‌تواند به راحتی به انواع خدمات دسترسی داشته باشد و از هرگونه روند تکراری برای احراز هویت جلوگیری کند. این پروژه کاملاً منبع باز است و کیف پول خاص خود را دارد که منجر می‌شود افراد بتوانند به راحتی و کاملا ایمن اسناد هویتی خود مثل گذرنامه‌های ذخیره شده در دستگاه شخصی دسترسی داشته باشند.

این موضوع باعث می‌شود که دیگر نیازی نباشد تا اطلاعات هویتی ما توسط پروژه‌های دیگر که در این زمینه فعالیت می کنند پیش خودشان نگهداری بشود. از طریق همین کیف پول و جفت شدن کلید کلید خصوصی و عمومی کاربران می‌توانند به صورت دیجیتال اسناد را امضا کرد این اتفاق و امکانی که فراهم کرده کار شرکت‌های بزرگ را برای امضای اسناد مختلف بسیار راحت نموده است.

۳دلیل برای استفاده از کیف پول این پروژه :

معمولاً داده‌ها در سرورهایی ذخیره می‌شوند که در برابر هک آسیب‌پذیر هستند دیتاهای شما چون در کیف پول شما قرار دارد از هک شدن سرورهای مرکزی و بخش‌های فنی این پروژه مصون می‌ماند و در صورت هک شدن هم از بین نخواهد رفت.

تمامی استفاده از امکانات کیف پول این پروژه رایگان است در حالیکه پروژه‌های بسیاری وجود دارد که برای نگهداری از اسناد پول دریافت می‌کنند.

این کیف پول امکان می‌دهد که به راحتی و در امنیت کامل در کشورهای دیگر اسناد را امضا کنید.بدون اینکه بخواهید جا به جا بشوید. این امکان را می‌دهد که محصولات و خدمات موجود را ببینید و بدون نیاز به احراز هویت از خدمات مختلف مانند بیمه، خرید و ذخیره سازی فلزات گرانبها، ادغام شرکت و غیر بهره‌مند شوید.

توکنومتری :

تعداد کل توکن‌های این پروژه ۶ میلیارد عدد است که در حدود ۳ میلیارد آن آزاد شده است و از صرافی بایننس با نماد KEY قابل خرید است.
نحوه تقسیم تو‌کن‌ها به شرح زیر می‌باشد :

۱. تیم : ۱۶.۵ درصد.

۲. فروش عمومی : ۳۴ درصد.

۳. جامعه : ۳۳ درصد.

۴. مشاوران و تبلیغات : ۱۶.۵ درصد.

تیم :

شخص اول این پروژه ادموند لول نام دارد و در حوزه‌های امور مالی فناوری، هویت دیجیتال، مسائل روز و مهم و مرزی مثل KYC/AML/CDD و قوانین اوراق بهادار آگاهی کامل دارد. این شخص موسس KYC-CHAIN و KEYFI وهمچنین مشاور FOR HORIZON می‌باشد.

شخص دیگر کریستینا پروتینو نام دارد که بیش از ۱۰ سال تجربه در تجارت الکترونیک و بازاریابی دیجیتال را دارد که می‌توانید لیست کارهایش را در لینکدین شخص ببینید.

شخص دیگر گابريل پرز نام دارد که بیش از ۱۸ سال تجریه خدمات مالی و سرمایه‌گذاری و بانکداری را دارد. همچنین یک متخصص حسابداری و سرمایه گذاری و دارای مدرک MBA است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.