پروژه SOVRYN چیست؟

پروژه SOVRYN چیست؟

پروژه SOVRYN چیست؟

پروژه SOVRYN یک سیستم مبتنی بر قرارداد هوشمند بدون نیاز به ضمانت است که به منظور گرفتن از وام بیت‌کوین و معاملات مارجین و یا قرض گرفتن می‌باشد. این پروژه قابلیت سازگاری با WEB3 را دارد و می‌تواند به عنوان صرافی غیرمتمرکز هم عمل کند به صورت AMM با هزینه تراکنش بسیار کم, اما برخلاف پروژه‌ قبلی نمی‌توان فی و کارمزد تراکنش را با هر توکی پرداخت کرد. حداکثر میزان اهرم در این پروژه ۵X می‌باشد .

همچنین اجازه می‌دهد که افراد از وامی که دریافت کردند برای انجام معاملات مارجین استفاده کنند. این پروژه همچون پروژه قبلی به افراد اجازه می‌دهد با تامین کردن نقدینگی و قرار دادن و هولد کردن توکن‌هایشان در استخر نقدینگی سود کسب نمایند. در وایت پیپر این پروژه بیان شده که چندین ماه بعد از راه اندازی پروژه بخش قرض گرفتن به آن اضافه می‌شود. همچنین آمده است که افراد می‌توانند از ان اف تی برای استیک کردن استفاده نمایند نکتهای که دارد این است که تمامی هزینه تراکنش‌ها با بیت کوین و توکن بومی پروژه قابل پرداخت است. توکن این پروژه هم برای استیک کردن و هم برای حاکمیت استفاده می‌شود.

تعداد کل توکن‌های پروزه ۱۰٠ میلیون واحد است که با نماد ESOV تنها از طریق یونی سوآپ قابل خرید می‌باشد. نحوه و شیوه آزادسازی این توکن در عکس بالا آمده است و تقسیم بندی آن به شرح زیر است :

۱. اَدآپشن : ٣٨.۶۵ درصد.

۲. تیم : ٢۵ درصد.

۳. پیش فروش : ١٧.١٩ درصد.

۴. توسعه دهندگان : ١٠ درصد.

۵. اکوسیستم : ۵ درصد.

۶. فروش عمومی : ۴.١۶ درصد.

✅ تیم :
طبق گفته وایت پیپر این پروژه اعضای تیم هویتشان کاملاً ناشناس می‌باشد و با توجه به اینکه پروژه به صورت منبع باز است و کدهایش در گیت هاب موجود است و همچنین با توجه به شرکت‌های سرمایه‌گذاری بر این پروژه می‌توان تا حدود زیادی از کلاهبرداری بودن و اسکم بودن پروژه صرف نظر کرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.