پروژه Spherium چیست ؟

پروژه Spherium چیست ؟

پروژه Spherium چیست ؟

امروزه همه ما می‌دانیم دیفای (defi) چیست و چه سود‌های بسیاری به مردم با از میان برداشتن بانک‌ها و واسطه‌ها و همچنین با عملکرد شفاف می‌رساند. پروژه spherium نیز جزو پروژه‌های حوزه دیفای قرار می‌گیرد و کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را در استخرهای بزرگ نقدینگی قرار بدهند و سود کسب نمایند یا حتی وام بگیرند و پول قرض بدهند همچنین این پروژه می‌خواهد دارایی‌های موجود در دنیای واقعی مثل ماشین و خانه و غیره را وارد مدار دنیای حوزه دیفای کند.
در این پلتفرم امکان سواپ و ترید ارزهای دیجیتال وجود دارد.

همچنین نوید آن را داده که بستری برای آسودگی کار با دریافت وام و دریافت سود را فراهم نماید که از رابط کاربری خوبی برخوردار باشد، برای راحتی کاربران دارای یک کیف پول مخصوص می‌باشد که از توکن‌های ERC-۲۰ پشتیبانی می‌کند و در آینده نزدیک به کامپیوترهای کوانتومی مقاوم خواهد شد. به طور کلی خود این پروژه برتری نسبت به رقبا ندارد و آنچه که این پروژه را خوب جلوه می‌دهد و سابقه کاری این پروژه است.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد می‌باشد که در تاریخ ۱۶ جون عرضه اولیه آن انجام شد و در طی هفته‌های آینده با نماد SPHL به صرافی‌ها افزوده می‌شود.
نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. پیش فروش : ۱۰ درصد.

۲. فروش خصوصی : ۱۳ درصد.

۳. سرمایه‌گذاران : ٢ درصد.

۴. فروش عمومی : ١ درصد.

۵. نقدینگی : ۵ درصد.

۶. تیم : ۱۵ درصد.

۷. مشاوران : ١ درصد.

۸. تبلیغات : ۱۳ درصد.

۹. جوایز : ۱۸ درصد.

۱۰. اکوسیستم : ۲۲ درصد.

تیم :

۱. نفر اول این پروژه الکس بیرستن نام دارد.
که موسس شرکت UNITED RENTURES است.
همچنین در پروژه‌های زیر فعالیت داشته است WALLFAIR و SAORS UK و ESPARTIDO و CURE FINANCE و IVALUA.

۲. شخص دوم ساش جیتون می‌باشد که همانند نفر اول سابقه خوب و تجربه قابل قبول در کارنامه‌اش به چشم می‌خورد. در رزومه این شخص موارد زیر دیده می‌شود فعالیت در پروژه‌های ARION GTX وLOVELY DAYS LTD و DOC TAILOR.

۳. شخص سوم انچال ثاکور است که سابقه فعالیت در LOV LABS و MAIN FRAME داشته.همچنین در شرکت‌های زیر سابقه فعالیتش به چشم می‌خورد :DAY ORG CONSULTING و RPJNISH & ASSOCIATES.

نام شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.