پروژه SPORES NETWORK چیست ؟

پروژه SPORES NETWORK چیست ؟

پروژه SPORES NETWORK چیست ؟

پروژه SPORES NETWORK در حال ساخت یک بازار NFT با قابلیت همکاری چند زنجیره‌ای و پروتکل‌های دیفای برای صنایع مختلف مثل انیمیشن‌ها،مجموعه‌ها (کالکشن‌ها)، آثار هنری دیجیتال، بازی ( گیم)، کارت‌های ورزشی و ESPORT و غیره است. از جمله ویژگی‌هایی که این پروژه دارد استفاده از NFT در قسمت دیفای برای بهبود نقدینگی و گرفتن وام و سهام است. همیچنی می‌توان NFTها را با کمترین مقدار کارمزد ممکن به وجود آورد و خرید و فروش کرد و به بلاکچین‌های مختلف انتقال داد و آنها را به فروش رساند. توانایی انتقال بین بلاک‌چین‌های مختلف مثل اتریوم و کاردانو و بایننس اسمارتچین و موارد دیگر که این ویژگی نشانه کراس‌چین بودن این پروژه می‌باشد.

مورد بعدی این است که هر شخصی می‌تواند بدون نیاز به دانش برنامه نویسی NFT ایجاد نماید. از توکن این پروژه که نماد SPO را دارد استفاده‌های متفاوتی می‌شود از جمله برای کارمزد و خرید و فروش همچنین به عنوان یک توکن حاکمیتی و تامین نقدینگی.

تیم :
موسس پروژه دوک لو است که بنیانگذار مرکز یادگیری EDGE است که در شش شهر و چهار کشور شعبه دارد.
این شخص با شرکت‌ها و مراکز آموزشی بزرگی چونKAPLAN و THE PRINCETON REVIEW و RISE EDUCATION و PROPZY همکاری داشته.
نفر دوم اریک نگوین است که سابقاً تحلیلگر ارشد سرمایه گذاری شرکت الیوت منیجمنت بوده که این شرکت از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در چین می‌باشد و دارای کارشناسی ارشد امور مالی از دانشگاه امپریال لندن است.

شخص سوم پاون دو می‌باشد که در موسسه تحقیقاتی و فناوری هنگ کنگ در سال ۲۰۱۹ در زمین بلاکچین فعالیت کرده و برای مؤسساتی چون ACGROUP و ATRI و VGC فعالیت داشته است.

با وجود آنکه در روزهای آتی عرضه اولیه توکن‌های این پروژه اتفاق می‌افتد اما تا کنون هیچ گونه اطلاعاتی پیرامون نحوه تقسیم و توزیع آنها منتشر نشده است. اگر این پروژه یا هر پروژه دیگری را برای سرمایه گذاری انتخاب می‌کنید حتما تمام موارد پیرامون توکنومتری را در نظر داشته باشید.

از جمله موارد دیگری که حتما باید رعایت نمایید در بررسی پروژه‌ها گیت‌‌هاب آنهاست که حتما باید فعال باشد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.