پروژه terablock چیست؟

پروژه terablock چیست؟

پروژه terablock چیست؟

پروژه TERA BLOCK یک پروتکل است که به کاربران کمک می‌کند تا دارایی‌های خود را مدیریت کنند. این پروتکل با بهره‌گیری از ماشین لرنینگ هوش مصنوعی به کاربران کمک می‌نماید و باعث سودهای بیشتر می‌شود و این پروتکل در هنگام ترید به کاربران راهنمایی می‌دهد و بنا بر گفته شخص موسس تمام سعی بر این بوده تا راحت‌ترین رابط کاربری را در اختیار کاربران قرار بدهند.

نکته جالبی که در این پروژه وجود دارد آن است که الگوریتم‌هایی که نوشته شده برای بخش یادگیری ماشین به طور خودکار یاد می‌گیرند و نوسان‌ها را بررسی می‌کنند و از آنها درس می‌گیرد. بخشی به نام تجارت خودکار حساب وجود دارد که برای کاربران با تجربه پایین مناسب است و این اختیار را به هوش مصنوعی پروتکل می‌دهد تا خودش به مقداری تردید نماید و لیستی از سودها و ضررها را و استراتژی‌ها را در اختیار صاحب حساب می‌گذارد تا مشخص کند که از کدام استراتژی هوش مصنوعی استفاده نمایند و یا حتی خود کاربر می‌تواند تغییراتی در نحوه معامله میزان حد ضرر و یا سود قرار بدهد. برتری ربات‌ها بر انسان در عدم فراموشی و عدم وجود احساسات در حین معامله و فعالیت در ۲۴ ساعت و هفت روز هفته است.

در این پروتکل به راحتی میتوان توکن خرید و فروش کرد که با کارت بانکی یا با مستر کارت امکان پذیر است.
همچنین توانایی پشتیبانی از کیف پول‌های مختلف در این پلتفرم وجود دارد. کاربران در برابر سرقت بیمه می‌شوند و این پروتکل به صورت اپلیکیشن اندروید و IOS و حتی وب سایت در اختیار مردم قرار گرفته است.

 توکنومتری:

تعداد کل توکن‌های این پروژه ۴۰۰ میلیون عدد است که با نماد TBC از صرافی غیرمتمرکز یونی سوآپ و پنکیک سواپ قابل خرید است.
نحوه تقسیم توکن‌های این پروژه به شرح زیر است :

۱. نقدینگی : ۲۰ درصد.

۲. اکوسیستم : ۸ درصد.

۳. مارکت : ۴ درصد.

۴. تیم : ۲۰ درصد.

۵. مشاوران : ۲ درصد.

۶. شریکان : ۲ درصد.

۷. فروش استراتژیک : ۲.۵ درصد.

۸. فروش خصوصی : ۱۴ درصد.

۹. فروش عمومی : ۲ درصد.

۱۰. ذخیره : ۵.۵ درصد.

۱۱. فاندیشن : ۲۰درصد.

تیم :

موسس این پروژه شیوِن تاندون نام دارد که علاوه بر این پروژه موسس پروژه FRINTER LIMITED است و برای دو پروژه STARTUP DIRECT و STARTUPBOOTCAMP فعالیت داشته و هدایت دو پروژه MONEY4BOOCK و RASS ASSOCIATES رادر کارنامه‌اش دارد و به عنوان مهندس توسعه دهنده برای WALKER و ARK INDUSTRY بوده است.

شخص بعدی محمدعلی نام دارد که موسسه MONZORO و THREADITIONZ و DROPPINGO وGALACTIC TRODING بوده.

✅ نام شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.