پروژه Trade Race Manager چیست؟

پروژه Trade Race Manager چیست؟

پروژه Trade Race Manager چیست؟

پروژه Trade Race Manager پروژه‌ای است که در حوزه دیفای و NFT فعالیت می‌کند. اما فعالیت خودش را به این دو محدود نکرده است و امکانات دیگر را برای استفاده هرچه بیشتر از توکنش فراهم نموده است. در این پلتفرم علاوه بر جمع آوری NFTها و معامله‌گری (ترید) به و مسابقه دادن به کسب درآمد از آن مسابقه می‌پردازند.
همچنین پروژه، کیف پول خاص خودش را دارد که برای ذخیره کردن انواع توکن‌ها و NFT ها می‌توان از آن استفاده کرد.

در این پلتفرم افراد برای مسابقه دادن می‌توانند با پرداخت مبلغی با استفاده از توکن این پروژه ماشین‌هایی را به صورتNFT خریداری نمایند و مسابقه بدهند. همچنین این‌ NFT ها را می‌توان در کیف پول ذخیره کرد.


در بازار NFT این پروژه قیمت NFT بالا می‌باشد. اما در صورت کسب عنوان قهرمانی در مسابقات و همچنین به روش‌های دیگر می‌توان جایزه گرفت که قیمت کنونی آن در حدود ۱ دلار می‌باشد.یک راه دیگر درآمدزایی از این پروژه این است که با نگهداری توکن در کیف پول این پروژه می‌توان آن را استیک کرد و سود کسب نمود.

تعداد کل توکن‌های این پروژه ۵۰ میلیون عدد است که با نماد IOI از صرافی‌های کوکوین، بیلاکسی (بدون نیاز به احراز هویت)، پنکیک سوآپ، یونی سوآپ قابل خرید می‌باشد.
نحوه توزیع تو‌کن‌ها به شرح زیر است :

۱. فروش عمومی : ۱ درصد.

۲. پاداش بازی : ۲ درصد.

۳. تبلیغات و مشاوران : ۴ درصد.

۴. فروش خصوصی : ۴ درصد.

۵. پیش فروش : ۵ درصد.

۶. تیم : ۱٠ درصد.

۷. ذخیره ۱۱.۵ درصد.

۸. اکوسیستم : ۴۷.۵ درصد.

۹. استیکینگ : ١۵ درصد.
نحوه آزادسازی توکن‌ها در عکس بالا آمده است.

تیم :

موسس این پروژه روستیسلاو باکالل است که در کارنامه‌اش موارد زیر دیده می‌شود : موسس LOTEO بوده و هم بنیان گذار INFINITY FUTURE می‌باشد و مدیریت تیم BROKAR CONSULTING بر عهده داشته است.

شخص بعدی PAVOL SRRIEBORNG می‌باشد که به مدت چندین سال برای شرکت FISPRO فعالیت داشته همچنین شریک پروژه SILVER CAPITAL بوده و برای شرکت TATRA BANKA کار مدیریت را انجام داده.

✅ نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.