پروژه UNIFI PROTOCOL‏ چیست؟

پروژه UNIFI PROTOCOL‏ چیست؟

پروژه UNIFI PROTOCOL‏ چیست؟

پروژه UNIFI PROTOCOL گروه از قراردادهای هوشمند تعامل پذیر و غیرمتمرکز و چند زنجیره‌ای یا مولتی چین است که بلوک‌های اصلی دیفای را فراهم می‌نماید. این پروژه پلی برای اتصال اقتصاد محصولات دیفای مبتنی بر اتریوم به بازارهای رو به رشد دیگر در سایر بلاکچین‌ها است. پروژه بخشی دارد به اسم UTRADE که یک بازار ساز خودکار غیرمتمرکز یا AMM می‌باشد که برای مبادله توکن استفاده می‌گردد.

این بخش از گروهی از قراردادهای هوشمند به نام UPAIR تشکیل شده است که چندین معامله خود را می‌توان در یک معامله اجرا کرد که به موجب این اتفاق شخص یک بار کارمزد پرداخت می‌کند. پروژه برای مولتی چین بودن از پل ارتباطی استفاده می‌کنند با نام پل SEED که ساخته خود پروژه است. این پروتکل انواع عملکردها را برای کاربران به منظور سود بردن ایجاد کرده مثلا افرادی که توکن این پروژه را که به صورت حاکمیتی هم هست ذخیره نمایند میتوانند از کارمزد تراکنش‌ها سود دریافت کنند یا مثلا افراد مختلف با تامین نقدینگی یا وام دادن و قرض دادن سود دریافت نمایند.

توکنومتری:
نماد توکن این پروژه UNIFI می‌باشد که از صرافی‌های متعددی چون HOO و بایننس و کوکوین و هیوبی و غیره قابل خرید است.
تعداد کل توکن‌های پروژه ۱۰ میلیون واحد است که نحوه تقسیم آنها به شرح زیر می‌باشد:

۱. فروش : ۶.۵ درصد.

۲. فروش خصوصی : ۱۲ درصد.

۳. تیم : ۱۵ درصد.

۴. اکوسیستم‌ها : ۱۰.۵ درصد.

۵. اکوسیستم بلاکچین بایننس : ۱ درصد.

۶. جامعه کاربران و توسعه دهندگان : ۵۱درصد.

۷. لانچ پول بایننس : ۴درصد.

نحوه و شیب آزاد سازی توکن‌ها در عکس بالا آمده است.

تیم:

شخص اول این پروژه جولیان برابان نام دارد که موسس پروژه SESAMESEED بوده و به مدت چهار سال برای شرکت JARRW INDUSTRIES و همچنین GNITE WORLD WIDE فعالیت داشته است.

شخص بعدی دنیل بلانکو می‌باشد که سرپرست برنامه نویسان بوده و به عنوان مهندس نرم‌افزار فعالیت داشته و بیش از ۸ سال در زمره افرادی بوده که برای ایجاد SOLID فعالیت می‌کردند.

 

 نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.