پروژه UNMARSHAL چیست ؟

پروژه UNMARSHAL چیست ؟

پروژه UNMARSHAL چیست ؟

شبکه UNMARSHAL باترویج راه‌حل‌های هوشمند برای آنالیز دیتا در برنامه‌های دیفای یک پروتکل داده بلاک‌چین محور را برای ایجاد انقلابی گسترده معرفی می‌کند. با این پروژه اقتصاد دیفای قادر خواهد بود داده‌های غنی و ساختار یافته در چندین زنجیره بلاکچینی و شبکه بلاکچینی مانند POLKADOT و ETHEREUM و BINANCE SMART CHAIN و SOLANA را به راحتی استخراج کند. با این کار منجر به افزایش میزان مقیاس پذیری در حوزه داده‌های دیفای می‌شود.

باز تعریف مشخصات اولیه دیتا و پیاده سازی آن در اقتصاد غیر متمرکز شامل موارد زیر استداده‌های ساختار یافته در اپلیکیشن‌های غیر متمرکز:
دسته‌بندی و در دسترس بودن داده‌های زنجیره‌ای خام و بدون ساختار رمزگشایی آنها خسته‌کننده می‌شود با این پروژه داده‌های درخواستی در قالب ساختاری دقیق و قابلاعتماد و با ارزش ارائه می‌شود و به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا روی جنبه کاربردی آن تمرکز کنند.

عملکرد چند زنجیره‌ای :
عدم قابلیت همکاری در پروژه‌های مختلف در بلاکچین‌های مختلف یکی از محدودیت‌های قابل توجه در پذیرش دیفای است. با به کارگیری شبکه توزیع شده این پروژه در دسترس بودن داده‌های بلاکچین‌های دیگر بسیار ساده و در کوتاه‌ترین زمان خواهد بود.

راه‌حل‌های جامع SAAS :
این پروژه برای دسترسی به داده‌ها فقط به استفاده از یک مسیر محدود نمی‌شوند بلکه از چندین روش دیگر مانند WEBsockets و GRAPHQL و NOTIFICATIONS استفاده می‌کند حاکمیت دموکراتیک شده :
شبکه غیر متمرکز UNMARSHAL ازچندین گره توزیع شده تشکیل می‌شود که باعث تقسیم قدرت میان مخاطبان شده تا دیتا‌هایی که به دست می‌آورد به صورت کاملا غیر متمرکز باشد.

توکنومتری :
تعداد کل این پروژه ۱۰۰ میلیون عدد است که در حدود ۸ میلیون عدد آن آزاد شده و در صرافی Gate.io (نیاز به احراز هویت دارد) و بیتمکس و بیلاکسی با نماد MARSH قابل خرید می‌باشد.

نحوه توزیع توکن‌های این پروژه به شرح زیر است :
۱. فروش خصوصی ۱ : ۵ درصد.

۲. فروش خصوصی ۲ : ۱۲ درصد.

۳. فروش عمومی : ۱.۲ درصد.

۴. پاداش استیک : ۲۰ درصد.

۵. اکوسیستم : ۲۵درصد.

۶. تبلیغات : ۶.۸ درصد.

۷. ذخیره : ۱۰ درصد.

۸. تیم ۲۰ درصد.

 تیم :

۱. شخص اول این پروژه مونوهارا نام‌دارد که بیش از هشت سال تجربه در ساخت هسته سرویس‌های بَک‌اِند با ترافیک بسیار بالا در کارنامه خود دارد و دارای بیش از چهار سال تجربه در ساخت اجزای اصلی کسب و کار و غیره است. این شخص مهندس نرم افزار پروژه GOJEK و GRAB بوده است.

۲. شخص دوم اِ جی کومار نام دارد که در زمینه جاوا روبی جاوا اسکریپت و سایر موضوعات دیگر تخصص دارد همچنین بر روی برنامه MCKESSON-ERX فعالیت داشته.

شرکیان: از جمله پروژه هایی که با این پروژه همکار شده اند می توان به موارد زیر اشاره کرد : KAMBRIA,TOMOCHAIN, KIRA NETWORK, POLYGON, BICONOMY, ODDZ, POLKASTARTER, BIRD.MONY, DEPAY, GOURMET, UNORE.

 نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.