پروژه VEGA PROTOCOL چیست ؟

پروژه VEGA PROTOCOL چیست ؟

پروژه VEGA PROTOCOL چیست ؟

پروژه vega protocol یک بلاکچین اثبات سهام یا POS است که در بالای TENDERMINT ایجاد می‌شود و امکان تجارت و معامله جفت ارزها و مشتقات را در این شبکه را بطور غیر متمرکز فراهم می‌کند.انچه که این پروژه را نام‌آور و خاص می‌کند آن است که مشوق‌های بسیار خوبی برای تامین نقدینگی و حل مشکل جذب منابع ایجاد کردند. این پروتکل برای دریافت مواردمختلف می‌تواند به بلاکچین‌های اصلی متصل بشود. همچنین می‌تواند به عنوان پلی میان بازارهای مالی سنتی و دیفای فعالیت کند. با پروتکلی که وگار ایجاد کرده است به افراد اجازه می‌دهد مشتقات خود را با خیال راحت‌تر ترید و معامله کنند، به صورت کاملا امن همراه با اهرم و بدون نیاز به وثیقه حضانتی.

تیم :
۱. شخص اول و موسس این پروژه بارنی مانرینکس نام دارد که سابقه خوبی در کارنامه این شخص به چشم می‌خورد : موسس BALORG TECHNOLOGY و BIKBY BISTROMATHICTS و فعالیت در ۲ پروژه CAPCO و ACCENTURE.
این شخص سابقه ۱۰ سال فعالیت در حوزه بانک و بانکداری، ایجاد الگوریتم‌های معامله الکترونیکی و محصولات فرابورس و اوراق قرضه و غیره را دارد.

۲. شخص دوم کلاوس کورساد نام دارد. بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در حوزه امنیت در کارنامه این شخص به چشم می‌خورد. همچنین بیش از ده سال در حوزه بلاکچین و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و همچنین حریم خصوصی فعالیت داشته. این شخص موسس ENCS U.A می‌باشد و به عنوان مشاور برای پروژه CHAIN SPACE و به عنوان دستیار پروفسور در دانشگاه RADBOUD فعالیت داشته است.

۳. شخص سوم اِد هانینام دارد.
در کارنامه وی فعالیت‌های نسبتاً خوبی دیده می‌شود : رهبر تیم ۷DIGITAL مهندس در TICKETMASTER.
بنیانگذار BISTOMATHICS و PSONAR وتوسعه بیش از ۲۰ LPs برای اپل.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه نزدیک به ۶۵ میلیون عدد است که تاکنون در صرافی‌ها به طور رسمی به فروش نرفته است. در صورت عرضه این توکن نماد آن VEGA خواهد بود. زمان فروش رسمی ۲ یا ۳ جون می‌باشد.
نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :
۱. فروش عمومی: ۷.۵ درصد.

۲. جامعه: ۲۶.۳ درصد.

۳. سرمایه گذاران: ۳۶.۵ درصد.

۴. تیم : ۲۹.۷ درصد.
نمودار نحوه آزاد سازی توکن‌ها در بالا آمده است که احتمال تغییر آن وجود دارد و اخبار موثق را باید از تیم گرفت.

نام و لوگوی شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.