پروژه VESPER FINANCE چیست؟

پروژه VESPER FINANCE چیست؟

پروژه VESPER FINANCE چیست؟

پروژه VESPER FINANCE یک پلتفرم دیفای است که مراحل اولیه خودش را طی می‌کند و به منظور فعالیت ۲۴ساعته و استفاده از پول در ترید استفاده می‌شود.این پروژه به صورت یک متالایر (METSLSYER) برای دیفای عمل می‌کند و سپرده‌ها را در بالاترین فرصت‌های بازدهی در محدوده ریسک به ریوارد به استخرهای خاص هدایت می‌کند.

با استفاده از یک رویکرد منحصر به فرد امکان ارتقاء و جایگزینی و اتصال استراتژی‌های مختلف را فراهم می‌آورد تا کاربر به سود نهایی دست پیدا کند بدون آنکه هیچ بار اضافه و زحمت برای کاربر باشد. این پروژه بخشی به نام استخرهای رشد را دارد که به منظور استراتژی‌های وام دهی می‌باشند.
همچنین سودی که به کاربران داده می‌شود از جنس USDC یا BTC یا ETH است. رابط کاربری ساده از دیگر مزایای این پروژه است که کاربر تنها با اتصال کیف پول خود می‌تواند دارای خود را به استخر مورد علاقه خود واریز نماید و استخر و الگوریتم‌های پلتفرم بقیه کار را انجام می‌دهند. استخرهایی که کاربران انتخاب می‌کنند به سه دسته محافظه کار، استخرهای با ریسک متوسط و استخرهای با ریسک بالا تقسیم می‌شوند که کاربر با توجه به ویژگی‌های هر کدام می‌تواند آنها را انتخاب کند. تمام کدهای این پروژه توسط CERTIK و CANSPECT مورد بازبینی و تایید قرار گرفته است.

توکنومتری :
نماد توکن پروژه VSP می‌باشد که به صورت یک توکن حکمرانی است و به سه روش می‌توان توکن را به دست آورد :
۱. شرکت در استخرهای VESPER0.
۲. تامین نقدینگی.
۳.استیک کردن.
تعداد کل توکن ۱۰ میلیون واحد است که حدود ۵ میلیون واحد آن آزاد شده و با مارکت کپی در حدود ۳۴ میلیون دلار از صرافی یونس سوآپ و هات بیت قابل خرید است و نحوه تقسیم بندی توکن به شرح زیر می‌باشد :

🔰 ۱. ذخیره : ٢۵.۵ درصد.

🔰 ۲. پاداش استخرها : ۲۵.۵ درصد.

🔰 ۳. فروش استراتژیک : ۱۰ درصد.

🔰 ۴. تیم : ۲۵ درصد.

🔰 ۵. تامین نقدینگی : ۱۰ درصد.

تیم:

جوردن کروگر موسس پروژه است که به مدت حدود ۶ سال برای BLOQ فعالیت داشته و چهار سال هم به عنوان مدیر راهنما برای پروژهMETROME TOKEN کار می‌کرده.
این شخص موسس پروژه‌ای مرتبط با ولت ECLIPSE WALLET می‌باشد.

متیو روسزاک هم بنیانگذار بعدی است که موسس چندین پروژه و استارتاپ بوده که همه آن‌ها کماکان به کار خود ادامه می‌دهند پروژه‌هایی مثل TALLY و TITANIMING و CBCC.
این شخص به مدت شش سال به عنوان یکی از اعضای اصلی پروژه DSS بوده.

🔘 نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.