پروژه WILDER WORD چیست؟

پروژه WILDER WORD چیست؟

پروژه WILDER WORD چیست؟

پروژه WILDER WORD یک DAO غیر متمرکز است و یک بازار برای نقدینگی و خرید و فروش NFT این پروژه لایه‌های متعددی دارد که برنامه‌های متعددی را ارائه می‌دهند که موجب می‌شود تجربه کاربری جامع‌تری برای هنرمندان و مجموعه‌داران (کلکسیونرها) فراهم کند. این پروژه در صدد ساختن یک متاورس است. جایی که تمامی هنرمندان از سراسر جهان از احساس واقعی توانمندسازی برخوردار هستند.
این پروژه تمامی زیرساخت‌های مورد نیاز هنرمندان برای خلق یک اثر هنری را فراهم کرده است.

افراد می توانند علاوه بر آثار دو بعدی خود آثار هنری سه بعدی هم پدید بیاورند. این پروژه که قابلیت استفاده از WEB3 را هم دارد معتبرترین هنرمند‌های دنیای سه بعدی موجود را به سمت خودش فراخوانده و پذیرفته است. در این پلتفرم بخشی وجود دارد که افراد با هنرمندان یا مجموعه‌داران مورد علاقه خود می‌توانند بحث و گفت‌وگو کنند همچنین در این پلتفرم می‌توان از آثار را با کمک عینک‌های vr و ARعادی مشاهده کرد. از بخشهای دیگری که وجود دارد این است که این پلتفرم تمام توانش را گذاشته است تا هنرمندان را گرد هم جمع آورد تا بتواند به استعدادیابی بپردازند. استعدادهایی که در زمینه هنرهای دیجیتال سه بعدی هستند.

توکنومتری :
نماد توکن پروژه WILD است که تعداد آن ۵۰۰ میلیون واحد می‌باشد و با مارکت کپ ۵۰ میلیون دلاری از صرافی‌ یونی‌سواپ قابل خرید می‌باشد.
توکن این پروژه مصارف گوناگونی دارد مثل حاکمیت، DAO، ایجاد انگیزه برای رشد شبکه خرید و فروش و غیره.
نحوه توزیع توکن به شرح زیر است :

۱. فروش خصوصی : ۱۱.۵ درصد.

۲. فروش عمومی : ۱ درصد.

۳. هنرمندان : ۶ درصد.

۴. نقدینگی و بازاریابی : ۱۰ درصد.

۵. مشاوران : ۲.۵ درصد.

۶. جامعه : ۱۰ درصد.

۷. تیم : ۲۵ درصد.

۸. شریکان : ۱۰ درصد.

۹. ذخیره : ۲۴ درصد.

تیم :
متاسفانه از تیم این پروژه اطلاعاتی به دست نیامد اما با توجه به شریکان و سرمایه گذاران این پروزه که در عکس های بالا آمده است، از احتمال کلاهبرداری بودن پروژه بسیار کاهش می‌یابد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.