پروژه YEILD OPTIMIZATION چیست؟

پروژه YEILD OPTIMIZATION چیست؟

پروژه YEILD OPTIMIZATION چیست؟

پروژه YOP مخفف YIELD POTIMIZTION PLATFORM است که بستری برای بهینه سازی عملکرد افراد و کاربران می‌باشد. بهینه سازی که به موجب آن دسترسی به دیفای برای همه آسان خواهد بود و به کاربران امکان کنترل و حفاظت از دارایی‌ها و انعطاف‌پذیری در رویکردهای عملی را مستقیماً در یک برنامه واحد می‌دهد.
این پروژه یک برنامه تلفن همراه دارد که بر روی بهترین UX/UI تمرکز کرده است و دارای ویژگی‌هایی نظیر :
۱. بازار یلد فارمینگ.

۲. کیف پول.

۳. داده‌های هوشمند بازار.

۴. داشبورد شخصی است.
این پروژه کاربران را به بازارهای فارم متصل می‌کند و همچنین این امکان را می‌دهد که بدون هیچ مشکلی پیشرفت یا پسرفت خود را در سیستم عامل با دیگران به اشتراک بگذارند.
در آینده این پروژه به بلاکچین‌های پولکادات و سولانا و بایننس اسمارت چین و نئو و نیر و ایاس متصل خواهد شد.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه حدود ۸۹ میلیون عدد است که مارکت کپ این پروژه در هنگام نوشتن حدود ۲ میلیون دلار است. توکن این پروژه را می‌توانید با نماد YOP از صرافی‌های HOO و KUCOIN بدون نیاز به احراز هویت بخرید.
نحوه توزیع توکن‌ها در این پروژه به شرح زیر است :

۱. تیم: ۱۰ درصد.

۲. تبلیغات: ۱۵ درصد.

۳. توسعه و دهندگان: ۱۰ درصد.

۴. جوایز: ۱۵ درصد.

۶. ذخیره: ۱۰ درصد.

۷. مشاوران: ۱۰ درصد.

۸. فروش در آینده: ۱۵ درصد.

۹. فروش خصوصی: ۱۲ درصد.

۱۰. نقدینگی : ٣ درصد.

تیم:
موسسه این پروژه تلیف یعقوب نام دارد فعال در حوزه تجارت و بنیانگذار چندین استارتاپ در سراسر جهان که بعد از موفقیت در مشاغل خرده‌فروشی در انگلستان فعالیتش را به خاورمیانه و آسیا گسترش داد و جزو مدیریت پروژه PLUTOS DIGITAL ASSETS و شریک پروژه BAS و TAPTW بوده است.

شخص بعدی رامون مارکو است که به‌صورت فریلنس چندین وبسایت را به وجود آورده با نام‌های NORTH GROUP و RCS و SIARZA SOCIAL DIGITAL و UPWORK و WORKTHERIDGEL.

شخص بعدی آندیس نیدرونیزر است. این شخص یک دانشمند داده یا دیتا ساینس می‌باشد و به عنوان تحلیل‌گر آماری برای شرکت GLM کار کرده است. همچنین یک تحلیلگر آن‌چین می‌یاشد.

 

 

نام و نماد شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.