پروژه YOLOrekt چیست؟

پروژه YOLOrekt چیست؟

پروژه YOLOrekt چیست؟

پروژه YOLOrekt با هدف جذب مخاطبان برای پیش‌بینی و قمار یا گمبل فعالیت می‌کنند. به صورت یک برنامه اجتماعی می‌باشد که در آن می‌توان یک بازی یا حتی بازار مالی را پیش‌بینی کرد و دچار سود یا ضرر شد البته روش‌های دیگری هم برای سود گرفتن قرار داده است مثلا افرادی که نقدینگی را تامین می‌کنند و سرمایه خود را در استخرهای نقدینگی قرار می‌دهند درصدی از کارمزد را به عنوان پاداش به آنها می‌دهد.

نکته مهم آن است که این پلتفرم فعلاً برای پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت کارا است یعنی نمی‌توان برای قیمت اتریوم در ماه آینده از الان پیش بینی قرار داد.
نکته مثبتی که دارد آن است که این شبکه از پولیگان برای ثبت اطلاعات استفاده می‌کند. اما دو نکته منفی بزرگ دارد :

۱. فعلاً فقط با توکن‌های خود پروژه می‌تواند نقدینگی را تأمین کرد که این موضوع اگرچه موجب افزایش کاربرد توکن خواهد شد اما به علت آزادی عمل کم برای کاربران احتمال می‌رود نتواند تمامی کاربران را راضی کند.

۲. مسئله بعدی آن است که متاسفانه این پروژه کراسچین نیست و با بلاکچین های دیگری مانند سولانا و آوالانچ و فانتوم و پولکادات و غیره ارتباطی ندارد و همین باعث محدودیت این پروژه می‌شود.

توکنومتری :
تعداد کل توکن‌های این پروژه یک میلیارد عدد است که با نماد YOLO در تاریخ ۱۳ جولای عرضه اولیه آن انجام می‌شود و مدتی بعد به طور رسمی به صرافی‌ها لیست می‌گردد.
نحوه تقسیم بندی توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. فروش عمومی: ۵ درصد.

۲. استخر: ۵ درصد.

۳. سرمایه گذاران: ۳۵.۹ درصد.

۴. تیم و مشاوران: ۲۰ درصد.

۵. پاداش نقدینگی : ۳۴.١ درصد.

نکته بسیار مهم آن است که اگر دقت کنید بیش از ۵۰ درصد توکن‌ها دست خود گروه می‌باشد و این مضوع سبب به وجود آمدن نهنگ می‌شود و ریسک سرمایه گذاری را بسیار بالا می‌برد.
هر وقت بخش زیادی از توکن‌ها در دست اعضا بود بسیار احتیاط کنید برای سرمایه گذاری.

تیم :

موسس این پروژه یوگش اسریهاری نام دارد که چندین پروژه دیگر را هم تاسیس نموده.
پروژه‌هایی مثل ZEFR و SNAKCHAIN و LQDEX و TEE SWIPE INC و همچنین به عنوان و مهندس نرم افزار برای ANVAT که زیر نظر گوگل بوده است فعالیت داشته.

✅ نام شرکت‌‌های سرمایه گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.