پروژه YOUCLOUT چیست؟

پروژه YOUCLOUT چیست؟

پروژه YOUCLOUT چیست؟

پروژه YOURCLOUT یک بازار به سبک TIKTOK است که توسط جامعه کاربران اداره می‌شود. این پروژه که به صورت کراس‌چین می‌باشد با هدف پر کردن فاصله بین سازندگان محتوا و طرفداران آن به وجود آمده است و به سازندگان و محتوا اجازه می‌دهد تولیدات خود را با توکنایز کردن تبدیل به NFT کنند و دیگران را به خرید و فروش آثار تشویق نمایند.

در این پروژه تولید کنندگان می‌توانند با استفاده از هوش مصنوعی سلایق و علاقه مردم را به بر روی نمودار‌ها ببینند و به منظور بهره‌وری بهتر استفاده کنند تا بفهمند جامعه طرفداران به چه موضوعی بیشتر با واکنش نشان داده است. در این پروژه تولیدکنندگان محتوا دسته‌بندی می‌شوند و افراد مخاطب می‌تواند از بین دسته‌ها آنها را انتخاب نمایند. همچنین افراد می‌توانند، حال چه مخاطب باشند چه تولیدکننده با استفاده از واقعیت مجازی یا VR به کنفرانس بروند و سخنرانی کنند و در فروشگاه NFT یا مارکت پلیس این پروژه میتوان با کارمزدی کمتر از یک دلار NFT را بارگذاری و آن را خرید و فروش کرد.

توکنومتری:
توکن پروژه YCT نام دارد و راهی برای اینفلوئنسرها باز می‌کند تا درآمد کسب نمایند و موجب می‌شود با استفاده از این توکن افراد کارمزد کمتری را پرداخت نمایند.
تعدادکل توکن‌ها یک میلیارد واحد است که در ماه آگوست عرضه اولیه آن انجام می‌شود.
نحوه توزیع توکن‌ها به شرح زیر است :

۱. تیم : ۲۰ درصد.

۲. مشاوران : ١ درصد.

۳. پاداش تامین نقدینگی : ۱۲درصد.

۴. اکوسیستم : ۱۲ درصد.

۵. ذخیره : ۱۴درصد.

۶. تبلیغات : ۲۰ درصد.

۷. پیش فروش : ۱۳ درصد.

۸. فروش خصوصی : ۱۳ درصد.

۹. فروش عمومی : ۱ درصد.

۱۰. صرافی غیرمتمرکز : ۲ درصد.

تیم :
مدیر پروژه و موسسه آن جناب ولد استفان است که با توجه به سابقه‌ای که دارد نشان می‌دهد از تجربه کافی برای پیشبرد پروژه موفق برخوردار نیست.
این شخص تنها برای دو پروژه EQUALIZER و HYVE به عنوان مدیریت‌کننده پروژه فعالیت داشته و از تسهیلات تحصیلات عالی و کارآفرینی تجربه ندارد.

بر خلاف شخص قبلی جناب الکساندر سینکو کارنامه خوبی در زمینه فعالیت‌های گوناگون دارد این شخص موسس و CTO پروژه‌های SAFER WORK و MOUNT و OK SHOPE بوده. همچنین به عنوان CTO برای PIXER فعالیت داشته است.
این شخص به عنوان توسعه دهنده وب برای INTELINET و به عنوان مهندس نرم افزار برای LUXOFT و ITC NETWORK فعالیت داشته است.

✅ نام شرکت‌های سرمایه گذار بر این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.