پروژه ZEITGEIST چیست؟

پروژه ZEITGEIST چیست؟

پروژه ZEITGEIST چیست؟

پروژه ZEITGEIST در زمینه پیش بینی فعالیت می‌کند. با کمک اکوسیستم پولکادات و کوساما ساخته شده است و خود را به عنوان مرکزی برای بازارهای پیش بینی تصور می‌کند. هدف نهایی و بازار اصلی این پروژه بازار پیش بینی‌هایی هستند که هم اکنون به صورت متمرکز عمل می‌کنند. همچنین با توکن حاکمیتی آن در طول زمان تحت کنترل سیستم حاکمیتی غیر متمرکز خود کم کم تکامل می‌یابد.

این پروژه به عنوان یکی از پاراچین‌ها در شبکه کوساما و مستقر خواهد شد و به کاربران اجازه‌ی ترید کردن را هم می‌دهد. این پروژه با استفاده از اوراکل‌هایی که از آنها استفاده می‌کند پس از پایان رویدادهایی که بر آنها شرط بندی شده نتیجه را به سیستم منتقل می‌کند و بعد از آن قرارداد هوشمند مبلغ را به حساب شخص برنده ارسال می‌نماید و اگر اوراکل اشتباهی کرده باشد یک دادگاه غیر متمرکز به این منظور تشکیل می‌شود.
این دادگاه شامل افرادی خاص است که توکن این پروژه را ذخیره کرده باشند و اگر خود اعضای دادگاه در حل و فصل مشکل اشتباه کنند از دادگاه اخراج می‌گردند و دیگر حق شرکت در آن را نخواهند داشت.
در صورتی که در این دادگاه هم اختلافی وجود داشته باشد و مسئله حل نشود پرونده اختلاف بین تمامی افرادی که این توکن را دارند در سرتاسر کره زمین به رنگ گذاشته می‌شوند حتی افرادی که یک توکن هم داشته باشند میتوانند در این رای‌گیری شرکت کنند.

توکنومتری:

توکن پروژه با نماد ZTG به تعداد ١٠٠ میلیون واحد وجود خواهد داشت و در تاریخ ۸ نوامبر عرضه اولیه آن رخ می‌دهد و نحوه تقسیم بندی آن به شرح زیر است لازم به ذکر است که نحوه آزاد سازی و شیب تورم آن در عکس بالا آمده است :

۱. پیش فروش : ۷ درصد.

۲. فروش استراتژیک : ۶ درصد.

۳. رویدادهای مختلف : ۸ درصد.

۴. تبلیغات : ۲ درصد.

۵. تیم : ۱۵ درصد.

۶. فاندیشن : ۲۲درصد.

۷. بخش PLO :۴۰ درصد.

تیم:
موسس پروژه لوگان ساتر است که از سال ۲۰۱۷ در دنیای بلاکچین به کار آفرینی و فعالیت مشغول می‌باشد .
لوگان به مدت دو سال برای پروژه WEB3 در سمت مدیر فناوری فعال بوده و برای پروژه CONVERGENT کار می‌کرده است.
همچنین حدود یک سال برای شرکت TRUSTLESS DESIGN به عنوان موسس فعالیت داشته.

شخص بعدی دیوید پری است یک کارآفرین با دو دهه تجربه در ساخت و فروش و ارائه محصولات فناوری نوظهور.
در سال ۲۰۰۵ او شرکت CP را تأسیس کرد که منجر به پذیرش بازارهای پیش بینی در سازمان‌های متعددی از جمله جنرال الکتریک، کوالکام و غیر شده است.
دیوید به مدت ۶ سال در دنیای بلاکچین فعالیت دارد و در یک استودیوی سرمایه‌گذاری بلاکچینی که یا نام CONSENSYS است کار کرده.

✅ نام شرکت‌های سرمایه‌گذار بر روی این پروژه در عکس بالا آمده است.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.