پیش به سوی بیت‌کوین ۲۰ هزار دلاری

پیش به سوی بیت‌کوین ۲۰ هزار دلاری

پیش به سوی بیت‌کوین ۲۰ هزار دلاری

در حال حاضر احتمال رسیدن بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار یا بیشتر تا پایان سال ۷ درصد است که برابر با ۲٪ افزایش نسبت به احتمال ۵٪ در اواخر ماه ژوئن است.

مراجعه به وب‌سایت Skew analytics نشان داد که احتمال رسیدن بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار تا مارس ۲۰۲۱، به ۱۴ درصد افزایش می‌یابد و تا ژوئن ۲۰۲۱‌، شانس بیشتر به ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.

منافع باز بیت‌کوین در مبادلات عمده مانند بایننس در ۴۸ ساعت گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

بهره باز برای بایننس در ۴۸ ساعت گذشته ۱۵۰ میلیون دلار افزایش یافته است، ( ۳۰٪+) و در حال حاضر ۶۳۷ میلیون دلار است.

این افزایش همزمان با شکستن بیت‌کوین ۱۲ هزار دلاری و اخبار بعدی اعلام شده توسط PayPal است که شروع به ارائه خدمات رمزنگاری به کاربران خود می‌کند. افزایش علاقه آزاد نشان می‌دهد که معامله‌گران رمزنگاری پس از آینده نامشخص به دلیل تأثیر منفی احتمالی انتخابات ایالات متحده در سوم نوامبر، بار دیگر مشتاق بیت کوین هستند.

منبع/ cryptonews

 

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.