تجزیه و تحلیل قیمت دوج‌کوین (DOGE) در سپتامبر ۲۰۲۰

تجزیه و تحلیل قیمت دوج‌کوین (DOGE) در سپتامبر ۲۰۲۰

تجزیه و تحلیل قیمت دوج‌کوین (DOGE) در سپتامبر ۲۰۲۰

ارز دیجیتال همتا، که به کاربران امکان ارسال و دریافت پول بصورت آنلاین را می‌دهد. در سال ۲۰۱۳ بر اساس تصویر الگوی رفتاری DOGE رونمایی شد. از زمان رونمایی، این ارز تا ماه گذشته که شاهد جهش گسترده ای بود، نمودار قیمتی باورنکردنی داشت. گفته می‌شود که قیمت DOGE طی ۳ روز بیش از ۱۰۰٪ افزایش یافته است.
در حال حاضر، قیمت معامله دوج‌کوین ۰٫۰۰۳۲۲۴ دلار است. در ۲۴ ساعت گذشته ۲٫۱۴% کاهش یافت. این ارز در حال حاضر در رده ۴۴، با سرمایه ای در بازار معادل ۴۰۶،۲۷۵،۹۴۲ دلار و عرضه در بازار معادل ۱۲۶،۰۲۱،۳۴۸،۲۴۹ Doge قرار دارد.
پیش بینی و تجزیه تحلیل قیمت دوج‌کوین(DOGE).
ماه آگوست با توجه به قیمت ۰٫۰۰۳۵۳۱ دلار، دوج یک حرکت امیدوار کننده را آغاز کرد. اولین روز قبل از سقوط به ۰٫۰۰۳۳۶۱دلار، نوسان قیمت در طول هفته ادامه داشت تا ۷ آگوست که توانست به ۰٫۰۰۳۶۳۶ دلار برسد. اما بعداً به ۰٫۰۰۳۳۹۸ دلار در همان روز سقوط کرد.
همچنین جهش چشمگیر قیمت به ۰٫۰۰۳۷۲۳ دلار را در ۱۷ آگوست، قبل از سقوط به ۰٫۰۰۳۴۸۲ دلار در روز بعد آن داشت. نمودار قیمت دوج‌کوین همچنان رو به فروپاشی رفت و دوج بین ۰٫۰۰۳۵۴۶ دلار معامله شد.
با این وجود، دوج با قیمت ۰٫۰۰۳۴۸۶ دلار در اواسط روز ۲۴ آگوست، معامله امیدوار کننده ای داشت، اما روز بعد سقوط کرد. سپس، در تاریخ ۲۶ آگوست، قیمت به ۰٫۰۰۳۳۰۹ دلار کاهش یافت، که منجر به سوالاتی در مورد پیش بینی‌های صورت گرفته شد. کارشناسان بر این باورند که ممکن است دوج به زیر ۰٫۰۰۳۳ دلار سقوط کند.
سطح محوری، مقاومت و پشتیبانی محاسبه شده توسط Walletinvestor عبارتند از:

سطح مقاومت (R3): 00360؛

سطح مقاومت (R2): 00352؛

سطح مقاومت (R1): 00341؛

نقطه محوری: ۰۰۳۳۳؛

سطح پشتیبانی (S1): 00322؛

سطح پشتیبانی (S2): 00313؛

سطح پشتیبانی (S3): 003025.
تحولات:
دوج‌ توسط بسیاری از تأثیرگذاران TikTok در ماه جولای ذکر شد، و باعث شد قیمت در عرض سه روز به بیش از ۱۰۰٪ برسد. با این حال، نگاهی به این ارز نشان می‌دهد که قیمت ارز در طول سال، نوسانات مختلفی در نمودار قیمت داشته است. وقتی BTC / USD در دوره ادغام است، DOGE همیشه در بهترین حالت است.
پیش بینی قیمت DOGE: نظر بازار برای سپتامبر ۲۰۲۰

بسیاری از وب سایت‌ها چندین پیش‌بینی قیمت Dogecoin را برای ماه سپتامبر انجام داده‌اند. به طور معمول، ما پیش‌بینی‌های مختلفی را به شما نشان خواهیم داد تا بتوانید در مورد خرید یا فروش ارزهای DOGE تصمیم بگیرید.
سایت Cryptoground: این یکی از سایت های یپشرو در پیش‌بینی است. طبق Cryptoground‘s، در ماه سپتامبر دوج‌کوین ۰٫۰۰۲۴ دلار قیمت خواهد داشت که طبق این گفته با کاهشی . ۲۴٫۷۶% روبرو خواهد شد.
سایت Coinpredictor پیش‌بینی می‌کند قیمت دوج‌کوین در سپتامبر ۰٫۰۰۳۲۶۱ دلار خواهد شد که ۲٫۲% کاهش می‌یابد.
با توجه به سرمایه دولت، معاملات این ارز از سپتامبر با قیمت ۰٫۰۰۳۷۹۱ دلار آغاز می شود. حداکثر آن ۰٫۰۰۵۱۲۹ دلار، و حداقل آن ۰٫۰۰۳۷۹۱ دلار خواهد بود.
پیش بینی قیمت Dogecoin:
پس از مطالعه و بررسی نظرات مختلف بازار، انتظار داریم که Dogecoin شاهد افزایش قیمتی مابین ۰٫۰۰۳ و ۰٫۰۰۴ دلار در ماه سپتامبر باشد.
منبع/coindoo

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]


اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.