چرا بیت کوین به زیر ۳۳ هزار دلار رسید؟ نهنگ های Coinbase ممکن است جواب دهد

چرا بیت کوین به زیر ۳۳ هزار دلار رسید؟ نهنگ های Coinbase ممکن است جواب دهد

چرا بیت کوین به زیر ۳۳ هزار دلار رسید؟ نهنگ های Coinbase ممکن است جواب دهد

نگاهی Coinbase Pro BTC نشان می دهد که فروش بیت کوین از روز پنجشنبه در حال انجام است زیرا بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۷ درصد سیر نزولی رو به خود دید .

بیت کوین (BTC) در ۲۱ ژانویه برای اولین بار در بیش از یک هفته در کمتر از ۳۳،۰۰۰ دلار سقوط کرد ،زیرا فشار فروش برای پایین آمدن قیمت اقدام کاهش یافت.

Coinbase Premium ناگهان افت می کند
اطلاعات حاصل از بازارهای TradingView نشان داد که BTC / USD در روز پنجشنبه روند نزولی خود را ادامه داد ،در روز ۷. درصد افت کرد و نتوانست  پشتیبانی ۳۳،۰۰۰ دلار را پس بگیرد.

آخرین حرکت که باعث کاهش بیش از ۱۳ درصدی بیت کوین در مقابل بالاترین رقم خود از روز سه شنبه شد ، در پی افزایش فروش در Coinbase Pro ، بازوی تجارت حرفه ای ارز رمزنگاری شده Coinbase ایالات متحده است.

 افزایش عمده حجم Coinbase Pro در هفته های اخیر با نوسان قیمت همراه بود. این بار یک افت در اصطلاح “Coinbase Premium” بود که نشان می داد فروش در حال انجام است. اختلاف قیمت بین جفت BTC / USD در محل برگزاری و دیگران به طور ناگهانی کاهش یافت.

“کی یانگ جو” ، مدیرعامل منبع تحلیلی CryptoQuant به طور خلاصه در توییتر بارگذاری نمودار همراه ، “به نظر می رسد فروشندگان BTC $ از # Coinbase تأمین شده اند. شاخص حق بیمه Coinbase از یک ساعت قبل مقدار منفی بوده است.”

نهنگ های Coinbase ممکن است بخواهند BTC $ برای ادغام پایین تر شود. “
یک روز قبل ، Ki بر افزایش مربوط به سپرده ها در مبادلات نهنگ ها تأکید کرده بود ، و این نشان دهنده تمایل بالقوه برای معامله یا فروش BTC با قیمت های پایین یا متوسط از دهانه دالان تجاری خود بین ۳۰،۰۰۰ تا ۴۰،۰۰۰ $ است.

نبرد نهنگ های بیت کوین
روند دیگر از زمان شروع صعود بیت کوین به بالاترین سطح جدید ،انتقال ثروت از سرمایه گذاران کوچک به نهنگ ها بود ،که در هر اصلاح قیمت عرضه را خریداری می کرد.

علی رغم فروش ،این هفته خبرهای اصلی خریداران بود ، اصلی ترین غول سرمایه گذاری Grayscale که بزرگترین خرید یک روزه BTC خود را به ارزش بیش از ۶۰۰ میلیون دلار ثبت کرد. در ۲۴ ساعت منتهی به پایان روز چهارشنبه ، این شرکت تعادل خود را با ۸۰۰۰ BTC بسیار بیشتر از میزان عرضه توسط معدنچیان به بازار  افزایش داد.

در یک کنفرانس مجازی این هفته ، مدیر عامل شرکت مایکل سونن شاین تصویب دارایی های دیجیتال توسط دولت ملی و افزایش علاقه مشاوران مالی را به عنوان دو روند عمده که مشخص می کند ۲۰۲۱ مشخص خواهد کرد عنوان کرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.