چین همچنان از طریق فستیوال های شهری به تبلیغ یوان دیجیتال می پردازد

چین همچنان از طریق فستیوال های شهری به تبلیغ یوان دیجیتال می پردازد

چین همچنان از طریق فستیوال های شهری به تبلیغ یوان دیجیتال می پردازد

ساکنان منطقه Longhua در شهر شنژن چین فرصتی برای شرکت در یک رویداد قرعه کشی پیش رو خواهند داشت که هدف آن تشویق به تصویب ارز دیجیتال بانک مرکزی جدید کشور است که به عنوان گزینه دیجیتال DC / EP یا یوان دیجیتال شناخته می شود.

قرعه کشی اعلام شده در تاریخ ۲۰ ژانویه ،قرعه کشی ۲۶ ژانویه برگزار می شود ، زمانی که قرعه کشی برای انتخاب ۱۰۰۰۰۰ برنده انجام می شود که هر یک بسته پاکت قرمز جشن حاوی ۲۰۰ یوان (۳۱ دلار) در DC / EP را دریافت می کنند. ارزش کل ارز صادر شده و توزیع شده برای این رویداد به ۲۰ میلیون یوان (۳.۱ میلیون دلار) می رسد.

برای آن دسته از ساکنان که می خواهند در قرعه کشی شرکت کنند دو شرط تعیین شده است: آنها باید بیمه های اجتماعی را از موسسات تجاری که در آن کار می کنند خریداری کرده باشند و همچنین برای جشنواره بها ربرنامه های مشخصی برای ماندن در شهر در تعطیلات سال نو قمری داشته باشند.

 شرایط محدود کردن قرعه کشی به کارمندان در نهادهای تجاری شرکت کننده ،این دور را با دو طرح قبلی قرعه کشی تبلیغاتی “پاکت قرمز” که در دو منطقه دیگر در شهر شنژن برگزار شده بود ، متفاوت می کند: در منطقه Luoho در اکتبر ۲۰۲۰ و منطقه Futian در ژانویه ۲۰۲۱ اجرا شده است.

همانند طرح های قبلی ،این ارز برای ۳۵۰۰۰ بازرگانانی که قبلاً در سیستم دیجیتال یوان  ثبت نام کرده اند ،در مدت یک هفته بین ۱ تا ۹ فوریه قابل استفاده خواهد بود. شرکت کنندگان برنده قادر به انتقال  پاکت قرمز خود به شخص ثالث نخواهند بود.

در اطلاعیه مربوط به این طرح رسانه های محلی این رویداد را وسیله ای برای ترویج و تصویب ارز جدید ،را به عنوان راهی برای تشویق کارمندان شنژن برای ماندن در شهر برای جشنواره سال جدید قمری ارائه می دهند. بخشی از این اقدامات برای کنترل اپیدمی COVID-19 نیز می باشد.

همانطور که گزارش شد ،خلبانان قبلی قرعه کشی با اکثر قریب به اتفاق شرکت کنندگان پاکت قرمز ارز دیجیتال خود را با موفقیت دریافت و هزینه کردند ،موفقیت آمیز شناخته شده بودند. به دنبال طرح آزمایشی پیکربندی اندکی متفاوت که سال گذشته در شهر سوژو برگزار شد بازرگانان تجارت الکترونیکی نیز به همین ترتیب حجم قابل توجهی از معاملات را با استفاده از یوان دیجیتال گزارش کردند.

هفته گذشته بانک دولتی چین اولین ATM های دیجیتال یوان را با هدف راهنمایی شهروندان در تبدیل و ورود به ارز دیجیتال در این کشور راه اندازی کرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.