کارمزد های Ethereum برای ادامه رکوردشکنی

کارمزد های Ethereum برای ادامه رکوردشکنی

کارمزد های Ethereum برای ادامه رکوردشکنی

کارمزد های Ethereum برای ادامه رکوردشکنی، ۷۰٪ افزایش می‌یابد.
حتی در حالی‌که قیمت‌ها پس از یک سقوط گسترده در ابتدای ماه تسویه می‌شوند، کارمزدهای Ethereum برای یک رکورد شکسته بالا باقی مانده است.
طبق داده‌های BitInfoCharts، از ۱۰ آگوست، کارمزد معاملات Ethereum، پرداخت شده برای انتقال ETH یا تعامل با قراردادهای هوشمند در شبکه Ethereum، به طور متوسط برای یک ماه کامل بیش از دو دلار باقی مانده است.
در طول آن مدت، در ۲ سپتامبر، قبل از سقوط به ۲٫۶۷ دلار، در ۹ سپتامبر، متوسط کارمزدهای معامله تا ۱۴٫۵۸ دلار افزایش یافت.اکنون کارمزد ها مجدد در حال افزایش است که دال بر این است که فعالیت در شبکه دوباره در حال افزایش است و DeFi-mania پایان یافته است.
کارمزدهای Ethereum (و همچنین بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه) با فعالیت شبکه تعیین می‌شود. معاملات بلاکچین توسط ماینرهایی با ظرفیت محدود پردازش می‌شوند. وقتی معاملات در حال پخش هستند، ماینرها می‌توانند راحت آنها را مدیریت کنند، و کارمزد معاملات افزایش می‌یابد.
این می تواند برای ماینرها انگیزه ایجاد کند تا ظرفیت پردازش بیشتری را به صورت پاداش کارمزد بالاتر اضافه کنند و در عین حال تعداد معاملات در حال پخش از کاربرانی که مایل به پرداخت کارمزدهای بالاتر نیستند را نیز کاهش می‌دهد.
کارمزد معاملات Ethereum با ۷۰٪ افزایش بین ۸ سپتامبر و ۱۰ سپتامبر، به ۴٫۵۵ دلار رسید. قیمت Ethereum نیز در آن دوره افزایش یافت، اما فقط حدود ۴٪ ، و به ۳۶۳٫۳۶ دلار رسید.
طبق BitInfoCharts، متوسط کارمزدهای معامله در Ethereum فقط دو بار قبل از این دو دلار حفظ شده است. اولین بار، در اوایل سال ۲۰۱۸ ، کارمزدهای Ethereum فقط ۱۰ روز، بین ۵ ژانویه و ۱۵ ژانویه، بیش از آن آستانه باقی ماند. دومین مورد در تابستان ۲۰۱۸ اتفاق افتاد، زمانی که کارمزدهای Ethereum از ۱ جولای تا ۷ روز بیش از دو دلار بود ‌‌.

اکنون، حجم معاملات به گونه‌ای است که از ۱۰ آگوست متوسط کارمزدهای روزانه فرصتی برای افت به زیر دو دلار ندارند؛ و با تغییر معکوس اخیر از کارمزدهایی که قبل از ۸ سپتامبر در حال سقوط بود، به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه دارد.
ادامه فعالیت با برنامه‌های DeFi که میلیاردها میلیارد دلار برای استفاده در وام‌ها و تأمین نقدینگی مبادله‌های رمز ارزی در مبادلات غیرمتمرکز استفاده میکنند، انجام می‌شود. فعالیت DeFi اخیرا در Ethereum بسیار شدید بوده است، و فعالیت اقتصادی اندازه‌گیری شده توسط ارزش توکن‌هایی که در سراسر شبکه منتقل شده اند برای اولین بار در سال های گذشته از بیت‌کوین پیشی گرفته است.
منبع/ decrypt.co

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.