گیمرها هنوز استاد Nvidia هستند ،اما استخراج کنندگان اتریوم می توانند آن را تغییر دهند

گیمرها هنوز استاد Nvidia هستند ،اما استخراج کنندگان اتریوم می توانند آن را تغییر دهند

گیمرها هنوز استاد Nvidia هستند ،اما استخراج کنندگان اتریوم می توانند آن را تغییر دهند

مدیر ارشد مالی Nvidia می گوید در صورت افزایش تقاضا از طرف استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه ،این شرکت می تواند خط کارتهای گرافیکی مخصوص استخراج خود را مجدداً راه اندازی کند.

انویدیا غول سخت افزاری بازی های کامپیوتری پس از تقاضای زیاد گیمرها ،به کمبود مداوم خط جدید محصولات RTX 3000 خود رسیدگی کرده و تا حدی برای معدنچیان ارزهای رمزنگاری شده قیمت ها را افزایش داده و در دسترس بودن را کاهش داده است.

مدیر مالی انویدیا كولت كرس ،گفت كه این شركت در مورد میزان تقاضای صرفا استخراج كنندگان ارزهای رمزپایه دید خوبی ندارد اما او معتقد نیست كه این قسمت عمده ای از تجارت در این زمان است.

این به رغم گزارش هایی است که برخی معدنچیان (Ether (ETH در حال ساخت دکل های متشکل از ۷۸ کارت گرافیک Nvidia’s Geforce RTX 3080 کرده اند ، که سود صاحبان آنها سالانه ۱۲۲،۰۰۰ دلار برآورد می شود.

Kress پیشنهاد کرد که هرگونه تقاضای آینده معدنچیان در آینده می تواند فرصت خوبی برای راه اندازی مجدد خط تولید CMP این شرکت باشد. CMP به طیف وسیعی از کارت های گرافیک انویدیا که به طور خاص برای استخراج ارز رمزپایه ایجاد شده اند ، اشاره دارد که بدون نمایشگرهای نمایشگر برای کار مورد نظر ارسال نمی شوند.

کرس در سخنرانی در نوزدهمین کنفرانس سالانه J.P Morgan Tech / Auto Forum در ۱۲ ژانویه از طریق جستجوی آلفا ، به مخاطبان سرمایه گذاران گفت که اگر شرکت هرگونه تقاضا از معدنچیان را مشاهده کند ، آنها بیشتر کارت های گرافیک مخصوص معدن را در نظر می گیرند.

کرس گفت: “بنابراین ، به طور خلاصه ، اگر تقاضای رمزنگاری شروع شود یا مقدار قابل توجهی مشاهده کنیم ، می توانیم از این فرصت برای راه اندازی مجدد خط تولید CMP برای رفع تقاضای معدن در حال استفاده استفاده کنیم.”

مدیر ارشد مالی معتقد است که اکثر تقاضا هنوز از یک کاربر عمدتا متمرکز بر بازی است و افزود که تقاضای بازی به تنهایی از ظرفیت عرضه شرکت پیشی می گیرد.

Kress اظهار داشت: استخراج ارزهای رمزپایه یکی از بسیاری از برنامه های منحصر به فرد ناشی از ماهیت قابل برنامه ریزی کارت های انویدیا است و یکی از این برنامه ها به رشد بازار در گذشته کمک کرده است:

“آره. بنابراین ، ارز رمزنگاری شده جالب است. بنابراین GPU ، همانطور که می دانید سالهاست که قابل برنامه ریزی است و این امکان را برای برنامه های جدید به طور مداوم در استفاده از GPU های کلی فراهم می کند و همین امر باعث رشد کلی ما در بازار شده است. استخراج ارز رمزنگاری شده یکی از این موارد است. “

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.