۱۰۰ ملیون نفر در دنیا دارایی های مبتنی بر ارز دیجیتال دارند

۱۰۰ ملیون نفر در دنیا دارایی های  مبتنی بر ارز دیجیتال دارند

۱۰۰ ملیون نفر در دنیا دارایی های مبتنی بر ارز دیجیتال دارند

مطالعه کمبریج می‌گوید: ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان اکنون از دارایی‌های مبتنی بر رمزنگاری استفاده می‌کنند.

ارقام سر به فلک کشیده، سلطه جهانی رو به رشد ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد.
محققان مرکز مالی جایگزین کمبریج اخیراً فاش کردند که ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر دارای بیت‌کوین (BTC) و سایر دارایی‌های مبتنی بر بلاکچین هستند.
در سال ۲۰۱۸، دومین مطالعه ارزیابی جهانی Cryptoasset تعداد کاربران رمزنگاری تأیید شده با احراز هویت را در حدود ۳۵ میلیون نفر در سطح جهانی تخمین زد. از Q3 2020، حداکثر ۱۹۱ میلیون حساب در مبادلات رمزنگاری باز شده است.
محققان افزایش قابل توجه را توضیح دادند:
”این افزایش ۱۸۹ درصدی کاربران ممکن است با افزایش تعداد حساب‌ها (که ۳۷٪ افزایش یافته) و همچنین سهم بیشتری از حساب‌ها که به طور سیستماتیک با هویت فرد مرتبط هستند، توضیح داده شود؛ که به ما این امکان را می‌دهد برآورد خود را با حداقل شماره‌های کاربری مرتبط با حساب‌های ارائه دهنده خدمات افزایش دهیم.”
این مطالعه همچنین موقعیت جغرافیایی مصرف کنندگان را برجسته می‌کند، همچنان که شرکت‌های رمزنگاری که در آمریکای شمالی و اروپا فعالیت می‌کنند، فعالیت کاربر بیشتری را گزارش می دهند، و شرکت واسط نشان می‌دهد که ۴۰٪ از کل کاربران فعال هستند. “طبق گفته محققان، این رقم برای شرکت‌های مستقر در APAC و آمریکای لاتین بسیار کمتر بود که نرخ آن به ترتیب ۱۶ و ۱۰ درصد گزارش شده است.”
روش مرکز با استفاده از ترکیبی از داده‌های کاربر تأیید شده و میانگین سهم حساب‌های تأیید شده با شناسه بررسی شده برای مطالعه، داده‌ها و نظرسنجی‌های عمومی را ترکیب کرده است.
علی‌ رغم ادعای محققان مبنی بر محدودیت روش استفاده شده در مطالعه، آنها معتقدند که اعداد منتشر شده “رقمی قابل اطمینان و تقریبی از تعداد کل دارندگان رمزنگاری در سطح جهان را ارائه می‌دهند.”

منبع/ cointelegraph

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.