۵ ارز رمزپایه برتر با رشد انفجاری در سال ۲۰۲۱

۵ ارز رمزپایه برتر با رشد انفجاری در سال ۲۰۲۱

۵ ارز رمزپایه برتر با رشد انفجاری در سال ۲۰۲۱

اگر هنوز تصمیم به سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال نگرفتید، ابتدا باید انتخاب کنید که چه چیزی را بخرید. البته، باید اصول فن آوری بلاکچین را بدانید، بتوانید کیف پول‌های رمزنگاری ایجاد‌ کنید و معاملات را به درستی انجام دهید. اما هنوز هم‌، تعیین سودآوری یک ارز رمزپایه و اینکه آیا بعداً می‌توان با قیمت بالاتری آن را فروخت‌ یا خیر، مهم است. پاسخ مشخصی برای سوال “روی چه ارز رمزنگاری شده می‌توان سرمایه‌گذاری کرد؟”  وجود ندارد. قبل از سرمایه‌گذاری‌‌، شما باید یک تحقیق در بازار انجام دهید و چشم انداز یک پروژه خاص را تجزیه و تحلیل کنید. به شاخص‌های زیر توجه کنید:

الف) میزان محبوبیت در جامعه بلاکچین؛ اگر علامت تجاری این ارز رمزنگاری را در بیشتر صرافی‌های رمزنگاری اصلی پیدا کنید و اخبار مربوط به شبکه نظیر آن را توسط یک ناشر معتبر بلاکچین مشاهده کنید، به این معنی است که می‌تواند یکی از امیدوار کننده‌ترین ارزهای رمزپایه باشد.

ب) سهولت انتقال؛ استارت آپ‌های معتبر بلاکچین انواع مختلفی از کیف پول‌های رمزنگاری را آزاد می‌کنند‌. برای یک سرمایه‌گذار داشتن کیف پول رمزنگاری قابل اعتماد (در حالت ایده‌آل کیف پول سخت افزاری) کاملاً مهم است.

ج) ایمنی؛ با توجه به موارد گفته شده‌، یک شبکه امیدوار کننده باید در سطح بالا در برابر هکرها محافظت شود. بهترین ارزهای رمزنگاری شده باید شبکه کاملاً قوی داشته باشند تا بتواند احتمال حمله ۵۱٪ را به حداقل برساند

بنابراین کدام یک از سکه‌های رمزنگاری در سال ۲۰۲۱ رشد می‌کنند؟

۵) مقام پنجم – بیت‌کوین

بیت‌کوین در راس ارزهای رمزپایه Olympus قرار دارد و بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری است. بیش از ۱۰ سال وجود دارد و کل صنعت بلاکچین با آن شروع شده است.

۴) مقام چهارم – اتریوم

دومین ارز‌دیجیتال بزرگ از نظر سرمایه محدودیت سختی در انتشار ندارد. سهام ETH در سال ۲۰۲۰ راه اندازی خواهد شد‌، که مطمئناً باعث ایجاد دور جدیدی از تقاضا برای این دارایی دیجیتال می‌شود. مغز متفکر این پروژه ویتالیک بوترین است.

۳) مقام سوم- ‌نئو

سکوی رمزنگاری Neo نسخه چینی Ethereum است. در طی فرآیند تغییر نام تجاری‌، توسعه دهندگان، پروژه را کاملاً تمدید کردند. آنها نه تنها نام‌، بلکه تنظیمات گره‌های بلاکچین و مستندات فنی را تغییر دادند و همچنین سیستم پشتیبانی قرارداد هوشمند NEO 2.0 را راه‌اندازی کردند.

۲) مقام دوم _ ترون

دارایی دیجیتال‌ Tron در سپتامبر ۲۰۱۷ ظاهر شد. اکوسیستم Tron فرصتی را برای پروژه‌های بازی نیز فراهم می‌کند، تا بتوانند قراردادهای هوشمند منعقد کنند و برنامه‌های غیرمتمرکز ایجاد کنند.

۱) مقام اول_ VectraCoin 

یک VectraCoin ارز رمزنگاری شده سریع‌، مطمئن و ناشناس است که توسط یک تیم انگلیس به رهبری مارشال راس ساخته شده است.‌توسعه از سال ۲۰۱۸ آغاز شد و فروش توکن در اکتبر سال ۲۰۲۰ آغاز شد.

تنها در یک بررسی نمی‌توان همه ارزهای رمزپایه امیدوار کننده را پوشش داد. هنگام انتخاب ارز رمزنگاری شده برای سرمایه‌گذاری‌، مهم‌نیست که پروژه انتخاب شده چقدر جذاب باشد‌، سایر پروژه‌ها را نیز در نظر بگیرید؛

 

منبع/ tokenhell.com

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.