۳ دلیل که رمز Uniswap به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بالای ۱۵ دلار رسیده است

۳ دلیل که رمز Uniswap به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بالای ۱۵ دلار رسیده است

۳ دلیل که رمز Uniswap به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بالای ۱۵ دلار رسیده است

با افزایش حجم روزانه DEX و با توجه به افزایش سرمایه روزانه سرمایه گذاران ، توافق نامه Uniswap در بالاتر از ۱۵ دلار به بالاترین سطح خود رسیده است و سرمایه گذاران پیش بینی عرضه حقوق جدید حاکمیت را دارند.

مبادلات غیرمتمرکز Uniswap به عنوان یکی از مهمترین بخشهای بخش امور مالی غیرمتمرکز ظاهر شده است ،پس از آنکه DEX در سال ۲۰۲۰ مبادله ای برای پروژه های جدید و معامله گران شد از اولین مزیت متحرک بهره مند شد.

در اواخر سال ۲۰۲۰ ،۴۰۰ علامت UNI به تمام آدرسهای کیف پول توزیع شد که قبلاً نقدینگی را در اوج خود در اختیار داشتند در حالیکه ارزش ایردراپ ها  ۳۵۰۰ دلار بود.

در اواخر اکتبر سال ۲۰۲۰ بازار DeFi به شدت فروخته شده و این قیمت UNI را برای هفته ها به زیر ۴.۰۰ دلار متصل کرده است اما از ابتدای سال ۲۰۲۱ توکن UNI 335٪ سود کسب کرده و در ژانویه به ۱۵.۳۵ دلار رسیده است.

در حال حاضر ،نیروهای محرکه افزایش قیمت UNI افزایش حجم روزانه معامله شده بر روی سیستم عامل ،افزایش ارزش کل پلتفرم قفل شده و ارائه ویژگی های حاکمیتی با نزدیک شدن به نسخه Uniswap v3 است.

ارزش کل قفل شده همچنان در حال افزایش است
نظارت بر مقدار قفل شده کل (TVL) یک پروتکل DeFi یکی از معیارهای اصلی است که برای تعیین مشروعیت و چگونگی درگیر بودن جامعه استفاده می شود.

افزایش TVL نشان می دهد که کاربران این سیستم عامل به اندازه کافی به سیستم اعتماد دارند که می توانند وجوه خود را برای کسب پاداش واریز کنند و به طور معمول به این معنی است که سهام نقدینگی نسبت به سایر مبادلات موجود در این بخش رقابتی تر است.

سیستم عامل Uniswap به تازگی TVL جدید بالاترین تاریخ خود را با ۳.۱۶ میلیارد دلار در ۲۴ ژانویه تأسیس کرده است و این با افزایش قیمت بسیاری از ارزهای رمزپایه برتر و همچنین توکن های معروف DeFi افزایش یافته است.

Uniswap اکنون از نظر TVL در رتبه بندی DEX قرار دارد و وقتی نوبت به وام دهی می رسد ،در رده چهارم قرار دارد که ارزهای  Maker (MKR) ، AAVE و Compound (COMP) در این زمینه پیشتاز هستند.

حجم معاملات Uniswap با برترین صرافی های متمرکز رقابت می کند
عامل دوم افزایش اخیر UNI ، افزایش شدید حجم معاملات در بورس است.

داده های Uniswap نشان می دهد که حجم روزانه DEX از ابتدای سال ۲۰۲۱ به طور مداوم بالاتر از ۴۰۰ میلیون دلار است و در ۱۱ ژانویه این معیار به ۱.۳ میلیارد دلار رسیده است. این سطح از حجم اکنون Uniswap را در رقابت با برخی از برترین صرافی های متمرکز قرار می دهد. با ارز رمزنگاری شده.

معاملات در Uniswap همچنین از رقبای مستقیم آن پیشی می گیرد و داده های Dune Analytics نشان می دهد که در اوایل سال ۲۰۱۹ رقبای اصلی Kyber Network و IDEX بودند.

از آن زمان تعداد DEX ها همچنان در حال گسترش است اما تا مارس سال ۲۰۲۰ Uniswap خود را به عنوان گزینه ترجیحی برای معامله گران معرفی کرد و تا سال ۲۰۲۱ همچنان DEX غالب باقی مانده است.

هیجان پیرامون عرضه نسخه v3 قیمت UNI را تقویت می کند
در حالی که بسیاری از گیرندگان airdrop کمی پس از دریافت علاقمند به فروش نشانه های خود شدند ، کسانی که تصمیم گرفتند آنها را نگه دارند اکنون می توانند مزایای اضافی را با اضافه کردن ویژگی های حاکمیت دریافت کنند.

در حال حاضر خزانه داری Uniswap 500 میلیون دلار سرمایه در اختیار دارد و اخیراً بنیانگذار Uniswap هیدن آدامز از جامعه پرسید: برخی از تأثیرگذارترین روشها برای تخصیص این UNI توسط دولت چیست؟

از آنجا که لیست نمایندگان برای سیستم عامل Uniswap همچنان در حال رشد است ، به دلیل قفل شدن UNI بیشتر در سیستم عامل برای اهداف حاکمیتی ، تقاضا برای رمز UNI افزایش می یابد.

هیجان اطراف نسخه Uniswap v3.0 همچنان ایجاد می شود و علاوه بر ویژگی های جدید حاکمیتی ،راه حل هایی برای هزینه های بالای گاز و بهبود ساختار ضرر ناگهانی انتظار می رود.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.