Bitcoin با شکست در حدود ۲۴ هزار دلار ،ریپل بیشتر افت می کند

Bitcoin با شکست در حدود ۲۴ هزار دلار ،ریپل بیشتر افت می کند

Bitcoin با شکست در حدود ۲۴ هزار دلار ،ریپل بیشتر افت می کند

قیمت بیت کوین نتوانست از مانع ۲۴۰۰۰ دلار عبور کند و بیش از ۱۰۰۰ دلار کاهش یافت.

اتریوم ۵۵۰ دلار کاهش و آزمایش کرد ، XRP تحت فشار فروش شدید زیر ۰.۳۰۰ دلار است.

DOGE ، LINK ، QTUM ، MIOTA و NEO بیش از ۱۰ درصد کاهش قیمت دارند.

Bitcoin در نزدیکی منطقه مقاومت ۲۴۰۰۰ USD قرار گرفته و روند نزولی جدیدی را آغاز کرد. قیمت زیر سطح پشتیبانی ۲۳۲۳۰ هزار دلار معامله می شود و در حال حاضر در تلاش برای بهبود است.

به همین ترتیب ، بیشتر آلت کوین های بزرگ شتاب نزولی پیدا می کنند ، از جمله ethereum ، XRP ، EOS ، XLM ، LINK ، BNB، TRX، bitcoin cash، litecoin و ADA. ETH / USD به شدت زیر ۵۹۰ دلار کاهش یافت و حتی منطقه پشتیبانی ۵۵۰ USD را نیز آزمایش کرد. شکست XRP / USD سرعت بیشتری گرفت و قیمت حتی نزدیک به منطقه حمایت ۰.۲۰۰ دلار نیز رسید.

کل سرمایه بازار

 

 

قیمت بیت کوین
پس از یک شکست دیگر در نزدیکی مقاومت ۲۴۰۰۰ دلار ،قیمت بیت کوین روند نزولی جدیدی را آغاز کرد. BTC سطح پشتیبانی ۲۳،۵۰۰ و ۲۳،۲۰۰ USD را شکست. حتی قیمت آن به زیر ۲۳،۰۰۰ دلار رسید و نزدیک به ۲۲،۶۰۰ دلار معامله شد. در حال حاضر این قیمت با مقاومت فوری نزدیک به ۲۳۲۳۰ دلار در حال تلف شدن است.
اولین مقاومت عمده در برابر صعودی نزدیک به سطح ۲۳،۵۰۰ دلار است. در سیر نزولی اولین حمایت عمده نزدیک به سطح ۲۲،۵۰۰ دلار است. حمایت عمده بعدی نزدیک به سطح ۲۲،۲۵۰ دلار است که در زیر آن خطر کاهش بیشتر نسبت به سطح ۲۱،۵۰۰ و ۲۱۲۰۰ دلار وجود دارد.

قیمت اتریوم

به دنبال شیرجه ریپل(XRP) زیر ۰.۳۰۰ دلار ،قیمت اتریوم به شدت زیر ۶۰۰ دلار کاهش قیمت یافت. ETH سطح پشتیبانی ۵۹۵ و ۵۸۰ دلار را شکست. سطح ۵۵۰ USD را آزمایش کرد و موج بهبودی مناسبی را دارد. یک شکاف بالاتر از سطح ۵۷۰ دلار بود اما با این حال موانع زیادی وجود دارد.
یک مقاومت اولیه نزدیک به سطح ۵۸۸ دلار است. مقاومت اصلی در حال حاضر در نزدیکی سطح ۵۹۵ و ۶۰۰ USD می باشد.

قیمت bitcoin cash، litecoin و  XRP
قیمت bitcoin cash بیش از ۱۰ درصد کاهش یافته و اکنون بسیار کمتر از سطح پشتیبانی ۳۰۰ دلار معامله می شود. BCH سطح پشتیبانی ۲۸۵ و ۲۸۰ دلار را شکست. اکنون قیمت آن در حال نزدیک شدن به سطح پشتیبانی ۲۷۰ دلار است. حمایت عمده بعدی ممکن است نزدیک به ۲۵۰ دلار باشد. درعوض سیر صعودی سطح ۲۸۵ دلار و ۲۸۸ دلار موانع اولیه گاوها خواهد بود.
(Litecoin LTC) زیر سطح پشتیبانی ۱۰۰.۰۰ USD افزایش یافت و منطقه ۹۵.۰۰ USD را آزمایش کرد. این در حال بهبود است و بالاتر از ۱۰۰.۰۰ دلار معامله می شود. مقاومت اولیه در برابر سیر صعودی نزدیک به سطح ۱۰۵.۰۰ دلار است و اولین مقاومت عمده نزدیک به سطح ۱۱۰.۰۰ دلار خواهد بود. در نقطه ضعف اگر یک شکست تازه در زیر ۱۰۰.۰۰ دلار داشته باشیم قیمت حتی می تواند ۹۲.۰۰ دلار را امتحان کند.
قیمت XRP این هفته بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است و بسیاری از حمایت های عمده نزدیک ۰.۳۵۰۰ و ۰.۳۰۰ دلار را شکست. این افت به حدی بود که XRP حتی نزدیک به سطح ۰.۲۰۰ دلار معامله شد. در حال حاضر در حال اصلاح است ، اما ممکن است  در روند صعودی در نزدیکی سطح ۰.۳۰۰ و ۰.۳۲۰ USD محدود شود.

سایر بازارهای آلت کوین امروز
در چند ساعت گذشته ، بسیاری از altcoins بیش از ۱۰٪ کاهش یافته است برخی از آنها عبارتند از : DOGE، QTUM، MIOTA، LINK، NEO HBAR، ZEC، RSR، EOS، BAND، VET، ALGO، KNC، YFI، ETC، BNT و XLM.

به طور کلی اگر نزدیک به ۲۲،۸۰۰ و ۲۲،۵۰۰ دلار وجود داشته باشد ممکن است قیمت بیت کوین به سمت پایین حرکت کند. برعکس ، گاوها ممکن است تلاش دیگری برای پاکسازی سطح مقاومت ۲۳،۵۰۰ و ۲۴،۰۰۰ USD کنند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.