Bitstamp مالک Korbit قرار است کنترل Bithumb را به عهده گیرد

Bitstamp مالک Korbit قرار است کنترل Bithumb را به عهده گیرد

Bitstamp مالک Korbit قرار است کنترل Bithumb را به عهده گیرد

گزارش شده است که مالک Nexon غول بازی کره جنوبی و صاحب صرافی های رمزنگاری Bitstamp و Korbit ، بر روی معامله ای به ارزش ۴۵۸ میلیون دلار برای خرید سهام کنترل در Bithumb ، پلتفرم صرافی تجاری پیشرو در بازار  کشور توافق کرده است.

Bithumb پس از تصاحب ناموفق و اتهامات کلاهبرداری علیه دو مدیر کلیدی چندین ماه است که به دنبال فروش است. این مبادله سال گذشته در بازار انجام شد و Samjong KPMG مسئولیت یافتن خریدار را بر عهده داشت.

تعدادی از طرفین ابراز علاقه به خرید کردند  به دلیل وجود یک مسئله حقوقی حل نشده که می تواند ۶۷ میلیون دلار به عنوان مالیات پرداخت نشده برای این سیستم هزینه کنند به توافق نرسیده اند.

اما به گفته Maeil Kyungjae  سرپرست نکسون تصمیم گرفته است که در معامله ای ۶۵٪ از سهام کنترل کننده این پلتفرم تجاری را خریداری کند.

لی جونگ چول ،مشاور تجارت بلاکچین  مستقر در سئول گفت:

“اگر این گزارش درست باشد به نظر می رسد آقای كیم معامله بسیار خوبی داشته است. خرید بزرگترین مبادله کشور با قیمت تخفیف شده در زمان رونق بازار رمزنگاری یک کودتای قابل توجه است. “

ارزش این پلتفرم تقریباً زیر ۶۰۰ میلیون دلار ارزیابی شد اما به نظر می رسد تمایل مالکان برای خروج از بازار با عجله آنها را به فکر قیمت بسیار پایین تر انداخته است.

مشارکت کیم در صنعت رمزنگاری بسیار پر حادثه بوده است. شرکت Nexon او (و شرکت هلدینگ NXC) اولین خرید رمزنگاری خود را با نام Korbit در سپتامبر ۲۰۱۷ انجام داد و بعداً برای خرید صرافی Bitstamp اروپا در اکتبر ۲۰۱۸ حرکت کرد. سال گذشته NXC اعلام کرد که سومین صرافی را از ابتدای راه اندازی می کند.

با این حال در سال ۲۰۱۹ کیم بیشتر سال را به دنبال خروج از دنیای تجارت به طور کامل ، فروش کل شرکت خود بود که این مربوط به قبل از اینکه یک چرخش انجام دهد و تصمیم به ادامه بازی بگیرد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.