clixcare سایت کلیکی

clixcare سایت کلیکی

clixcare سایت کلیکی

وضعیت: اسکم عدم پرداخت

clixcare یک سایت کلیکی خارجی می باشد که برای مدتی پرداختی به صورت Perfect Money–Payeer Bitcoin داشته است. ولی سایت به مشکل خورده است و دیگر clixcare پرداختی ندارد.

وب سایت: clixcare.com

clixcare از ابتدا طراحی شده است. ویژگی های ابتکاری ما برای اعضا به آنها انعطاف پذیری می بخشد و قدرت بیشتری کسب می کند. ما همیشه آماده هستیم تا هرگونه توصیه ای را در نظر بگیریم.

آنچه شامل می شود:
برای هر کلیک حداکثر ۰.۰۱ دلار بدست آورید
به ازای هر کلیک مراجعه به ۰.۰۰۱۵ دلار درآمد کسب کنید
سیستم پرداخت سریع و دریافتی Perfect Money-Payeer Bitcoin حداقل حد برداشت برای همه اعضای استاندارد و پریمیوم ۵.۰۰ دلار است.
آمار دقیق در مورد کلیک های ارجاع (زیرمجموعه ها) شما – اعضای استاندارد در هر کلیک ارجاع ۸۰٪ دریافت می کنند
پشتیبانی حرفه ای

برای به دست آوردن کلیک از مراجعه های خود فردا باید حداقل ۴ تبلیغ دیگر را مشاهده کنید.
کاربران رایگان حداکثر ۱۰۰ زیرمجموعه مستقیم می توانند بگیرند.

What is the per rent referral clicks for Standards?
Standard members are getting 80% per referral click

۲
What is the per rent referral clicks for Premium memberships?
All Premium Membership Basic, Faster Sixty, Professional, Business Plus and Ultimate are getting 120% per referral click.

۳
What is the minimum withdrawal limit on ClixCare?
Minimum withdrawal limit is $5.00 for all standard and Premium memberships.

۴
What is the Autopay per RR cost?
Per referral autopay cost is $0.0045

شما می توانید درخواست پرداخت از سایت clixcare را داشته باشید هنگامی که مانده حساب شما حداقل ۵ دلار برای اعضای حق بیمه و ۵ دلار برای اعضای استاندارد باشد. پرداخت شما طی ۲ تا ۱۵ روز کاری پردازش و صادر می شود. در این لحظه فقط از Payeer & Perfect Money و بیت کوین استفاده می کنیم اما BTC فقط برای واریز است و اعضا می توانند با استفاده از Perfect Money یا اعضای استاندارد رایگان Payeer که هرگز سرمایه گذاری نکرده اند تنها اقدام به برداشت کنند. برای پرداخت فقط با حساب کاربری Perfect Money تأیید شده و در غیر این صورت بازپرداخت پرداخت می شود. اگر درخواست پرداخت خود را دارید ، اما صلاحیت دریافت وجه ندارید یا شناسه اشتباهی اضافه کرده اید ، نمی توانید درخواست بازپرداخت کنید. ما مسئول اشتباهات خود نیستید. اثبات پرداخت پرداخت در انجمن برای دریافت پرداخت بعدی ضروری است.

 

 

سلب مسئولیت تیم وست ایران
وست ایران در واقع یک تیم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر…]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.